Błogosławieństwo nowych lektorów w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie – 26.XI.2022 r.

Dnia 26 listopada 2022 roku, w oktawie Uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata i święta patronalnego Liturgicznej Służby Ołtarza w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej miała miejsce piękna uroczystość – błogosławieństwo  nowych lektorów całego dekanatu Tarnów – Północ. Obrzędu tego dokonał ks. prałat Krzysztof Bułat – proboszcz parafii MB Różańcowej w Lisiej Górze, który pobłogosławił 36 lektorów dla 13 parafii naszego dekanatu. W tym gronie było także 3 nowych lektorów z naszej parafii: Miłosz Podraza, Mateusz Myjkowski oraz Patryk Zaucha.

Gratulując naszym nowym lektorom i ciesząc się ich błogosławieństwem, także i my życzymy im, aby sami czytając słowo Boże, w życiu się nim kierowali i pociągali swoim rówieśników do głębszej przyjaźni z Panem Bogiem.