Błogosławieństwo nowych lektorów w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie – 9.XII.2023 r.

Dnia 9 grudnia 2023 roku w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie miała miejsce piękna uroczystość – błogosławieństwo  nowych lektorów całego dekanatu Tarnów – Północ. Obrzędu tego dokonał ks. prałat Paweł Górski – dziekan naszego dekanatu i proboszcz parafii św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie, który pobłogosławił 32 lektorów dla 13 parafii naszego dekanatu. W tym gronie było także 3 nowych lektorów z naszej parafii: Dominik Papuga, Filip Łuszcz, Dariusz Kiełbasa.

Gratulując naszym nowym lektorom i ciesząc się ich błogosławieństwem, także i my życzymy im, aby sami czytając słowo Boże, w życiu się nim kierowali i pociągali swoim rówieśników do głębszej przyjaźni z Panem Bogiem.