I Komunia Święta w naszej parafii – 7.V.2023 r.

W V Niedzielę Wielkanocną, dnia  7 maja 2023 roku w  naszej parafii miała miejsce  piękna uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas  III.  Zostały one przygotowane do I spowiedzi i I Komunii Świętej przez ks. proboszcza Roberta Filipowicza.

Pan Jezus po raz pierwszy zagościł sercach następujących dzieci naszej parafii:

 1. BANDYK FABIAN
 2. BARTOSZ PATRYK
 3. BEZKOSTY ZUZANNA
 4. CZOSNYKA GRZEGORZ
 5. GASICIEL ANNA
 6. GASICIEL JAKUB
 7. GASICIEL ZUZANNA
 8. GONDEK PAULINA
 9. KALITA FABIAN
 10. KAPUSTKA JAKUB
 11. KIEŁBASA ALAN
 12. KLICH KACPER
 13. KOZIK ADAM
 14. ŁĘGOWSKI PIOTR
 15. MAREK WOJCIECH
 16. NOWAK PIOTR
 17. OLEKSIAK MATEUSZ
 18. PINAS NADIA
 19. STACHURA KACPER
 20. STONO GABRIEL
 21. SYSŁO AMELIA
 22. SZELIGA PIOTR
 23. WODZISZ ANTONI
 24. WÓJCIK EWELINA
 25. ŻMUDA PIOTR

Dziękując Chrystusowi, który pozostał z nami pod postacią chleba i wina aż do skończenia świata, ciesząc się, że ON – Chleb na życie wieczne zagościł po raz pierwszy w czystych sercach dziecięcych, módlmy się, aby nasze dzieci zawsze godnie i jak najczęściej w dalszym swoim życiu posilały się Ciałem Pana Jezusa.