1.  Jutro – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte połączone z czytaniem wypominek jednorazowych będą , 1000 i 1700.
  2. W pozostałe dni tygodnia w trwającej oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych Msze Święte będą odprawione codziennie o godzinie 1700, po nich różaniec za zmarłych.
  3. W I piątek Msza Święta będzie także rano o godzinie 630, natomiast wieczorem o godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna, o 1640 – koronka do Bożego Miłosierdzia, o 1700 – Msza Święta, a po niej różaniec za zmarłych.
  4. Przez tę oktawę do przyszłej niedzieli włącznie można zyskać ( w jeden dzień za jedną duszę). Warunki do jego uzyskania są następujące: spowiedź święta, Komunia Święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, również lekkiego, nawiedzenia cmentarza. Będąc w stanie łaski uświęcającej starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w nabożeństwach w ciągu całego  tygodnia, aby wypełnić wszystkie warunki do uzyskania tego odpustu i w ten sposób pomóc duszom w czyśćcu cierpiącym.
  5. We środę o godzinie 1700 – nabożeństwa dla młodzieży klasy I Gimnazjum, natomiast we czwartek – również o godzinie 1700 – dla młodzieży klas II i III Gimnazjum, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  6. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  7. Jak poinformował brat Maksymilian Leszek Jaworski -  w zeszłą niedzielę do „Rycerstwa Niepokalanej” zapisało się 293 naszych parafian. Za nich codziennie w Niepokalanowie będą odmawiane modlitwy, a każdego 15 – go dnia miesiąca (począwszy od 15.XI.) będzie sprawowana Msza Święta.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Armia Jana Pawła II” – o dopisywaniu do odmawianej prywatnie przez siebie litanii nowych świętych wyniesionych przez niego samego;  „Hospicjum, czyli wspólnota” – o miejscach, gdzie śmierć nie jest dla nikogo zaskoczeniem.
  9. Także na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się czasopismo dla dzieci: „Promyczek dobra” w cenie 4 zł oraz czasopisma misyjne: dla dzieci „Świat misyjny” – 2, 50 gr oraz dla dorosłych „Misje dzisiaj” po 3 zł. Zachęcamy do zakupu i lektury.
  10. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Stelmach Monika, Starzyk Lucyna, Giża Wanda, Mróz Halina, Witek Anna i Kędzior Agnieszka.

 

 

INTENCJE MSZALNE – 2.XI. – 8.XI. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie WszystkichWiernych Zmarłych

7.00

– + Tekla i Franciszek Okarma

10.00

– Za zmarłe siostry z róży Jadwigi Armatys.

17.00

– + Ludwik i Józefa Gondek w 8 rocznicę śmierci Józefy.

WTOREK:

17.00

1. + Jan Gancarz w 30 dzień po śmierci od chrześniaka Mariana z rodziną.

2. Za zmarłe siostry z róży Alojzy Witek. 

3. + Ryszard Nytko od koleżanek córki Anny z IV klasy TO wraz z wychowawcą. 

ŚRODA: - Wspomnienie św. Karola Boromeusza.

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Czesławy Kutrzuba.  

2. + Teresa Pinas od Teresy Potempa.

CZWARTEK:

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Marii Madej.

2. + Genowefa i Stanisław Kuta.

3. + Julian Kuta od dzieci.

I PIĄTEK miesiąca:

6.30

– W pewnej Bogu wiadomej intencji.

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Heleny Szczurek.

2. + Tadeusz Armatys w 9 rocznicę śmierci od synów z rodziną.

I SOBOTA miesiąca:

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Teresy Łakoma.

2. + Tekla i Józef  Drwal, + Jolanta Kuta.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA:  

7.00

1. Za zmarłych braci z róży Benedykta Żmudy.

2. + Stanisława i Tadeusz Wójcik w 52 rocznicę śmierci Tadeusza.

9.00

1. + Elżbieta i Stanisław Marszałek z okazji imienin od rodziny.

2. + Robert Sobczyk od członków róży Kazimierza Łakoma.

11.00

– Za zmarłych braci z róży Józefa Kapustki.

16.00

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Stanisława w 80 rocznicę urodzin od żony i dzieci z rodzinami.Joomla templates by a4joomla