1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek i w sobotę rano o godzinie 630, we wtorek, środę i czwartek wyjątkowo , natomiast w piątek o godzinie 1700, a po niej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W piątek po Mszy Świętej o godzinie 1700 w kościele spotkanie z dziećmi klasy II „B” przygotowującymi się do I spowiedzi i I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  3. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem „Nowe życie w Chrystusie”.  W zakrystii są do zakupu lampiony dla dzieci na Msze Święte Roratnie w cenie 5 zł.
  4. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  5. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy dodatek z kalendarzem ściennym na rok 2016 i możemy przeczytać m.in. artykuły: „Jesteśmy gotowi umrzeć dla Chrystusa”- o nawróconych z islamu mieszkańcach Paryża, który 2 dni przed zamachami opowiadają, dlaczego przyjęli chrzest i zachęcają do głoszenia Ewangelii muzułmanom; „Kapelan na wojnie” – o duchownych różnych chrześcijańskich wyznań pełniących tę funcję podczas  wojny na Ukrainie; „Klęska nieludzkiej polityki” – co skłoniło władze chińskie do ogłoszenia końca polityki, że rodzina może mieć tylko jedno dziecko i to najlepiej chłopca.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Myjkowska Ewa, Marszałek Renata, Zaucha Rafał, Partyka Ewa, Schab Beata i Stono Halina.

INTENCJE MSZALNE - 23.XI. – 29.XI. 2015 r.

1. + Józef Szostak w 33 rocznicę śmierci.

2. + Tadeusz i Kazimierz Ciochoń w 25 rocznicę śmierci Tadeusza.

WTOREK: - Wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy.

1. + Elżbieta Zaucha, + Genowefa Potępa.

2. + Julian Rubacha w 20 rocznicę śmierci od córki z rodziną.

1. + Czesław, Maria i Katarzyna Stachura w rocznicę śmierci Czesława.

2. + Eugeniusz i Stanisława Zielińscy.

1. + Zygmunt, Maria i Stanisław Starzec.

2. + Teresa Pinas od Ryszarda Kuta z rodziną.

PIĄTEK:

- + Józefa i Wojciech Taraszka w 20 rocznicę śmierci Józefy.

1. + Tekla i Stanisław Kuta.

2. + Magdalena i Franciszek Gondek.

I NIEDZIELA ADWENTU:

1. Za zmarłych braci z róży Mariana Madeja.

2. + Jan Łakoma w 13 rocznicę śmierci.

1. Za zmarłych braci z róży Kazimierza Łakoma.

2. + Mieczysław i Janusz Pytel.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w chorobie, bł. Boże, opiekę Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Bolesnej w 92 rocznicę urodzin od dzieci i wnuków z rodziną.

2. + Antoni Łakoma w 14 rocznicę śmierci od dzieci i wnuków z rodziną.

- + Grażyna Górowska – Starzec od syna Łukasza z żoną.

MSZE ŚWIĘTE POZA PARAFIĄ

WTOREK –  + Teresa Pinas od  Józefy i Antoniny.

ŚRODA+ Teresa Pinas od swatów Krystyny i Tadeusza Nędza.

CZWARTEK+ Teresa Pinas od  Justyny i Ernesta.

PIĄTEK+ Teresa Pinas od  Krzysztofa Śręba z rodziną.