1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako dzień modlitwy za Kościół  na Wschodzie oraz dziękczynienie za beatyfikację ojców franciszkanów: Michała Tomaszka i pochodzącego z naszej diecezji Zbigniewa Strzałkowskiego.
  2. We wtorek
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte Roratnie w naszym kościele będą odprawione codziennie o godzinie 1700, tylko w sobotę o godzinie 800. Jeszcze raz ogromnie zachęcamy wszystkich: dzieci  przedszkolne i szkolne z lampionami, młodzież i dorosłych do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
  4. Spowiedź święta adwentowa jest w naszej parafii przewidziana w przyszły piątek 18.XII. od godziny 1400 do 1700.
  5. Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego pomagającego Kościołom w krajach misyjnych, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów zwraca się z prośbą o mieszkańców naszej parafii o zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wywóz tego sprzętu będzie miał miejsce w sobotę o godzinie 1200. Do tego czasu prosimy  o przywożenie tego sprzętu na plac koło firmy „Hakpool”. Ulotki na ten temat znajdują się koło figury św. Antoniego.
  6. W sobotę – odpust ku czci Matki Bożej z Guadalupe w kaplicy w Nowej Jastrząbce – Wesołej, suma o godzinie 1100.
  7. W dalszym ciągu można nabywać tradycyjne świece adwentowe rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zebrane ofiary będą przeznaczone na najbiedniejsze dzieci naszej Ojczyzny. Zachęcamy do zakupu i wsparcia tego dzieła.
  8. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się czasopismo dla dzieci: „Promyczek dobra” z małym prezentem świątecznym w cenie 4 zł. Zachęcamy do zakupu i lektury.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Leszczyńska Dorota, Bania Anna, Wielgus Justyna, Kawa Bożena i Pyrek Józef.

INTENCJE MSZALNE – 7.XII. – 13.XII. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Ambrożego.

1. + Irena Okarma w 3 rocznicę śmierci od dzieci z rodzinami.

2. + Teresa Pinas od rodziny Rybak i Gaczoł.

WTOREK: - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

1. + Stanisław Nowak w 21 rocznicę śmierci.

2. + Józefa Wapiennik od chrześnicy Małgorzaty z rodziną.

1. + Józefa i Kazimierz Okarma w rocznicę śmierci Józefy.

2. + Franciszek i Antonina Kocoł w 35 rocznicę śmierci.

1. Za zmarłe siostry z róży Teresy Kocoł.

2. + Katarzyna i Ludwik Małochleb.

- + Marta Maślanka od uczniów i rodziców Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Zaczarniu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Magdy w dniu urodzin.

2. + Stefania Marszałek od córek brata Kazimierza.

PIĄTEK:

1. + Franciszek Stelmach.

2. + Janina Nytko od syna Wiesława z rodziną.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mateuszka w 2 rocznicę urodzin.

III NIEDZIELA ADWENTU:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Rozalii w 99 rocznicę urodzin.

2. + Augustyn Lubelski w 18 rocznicę śmierci.

1. + Rozalia i Stanisław Zaucha w 14 rocznicę śmierci Rozalii.

2. O bł. Boże i powrót do zdrowia dla pewnej osoby.

1. + Władysław Stelmach w 21 rocznicę śmierci.

2. + Paweł Stano, żona Maria, syn Edward od zięcia Tadeusza.

- + Grażyna Starzec od brata Ryszarda.