1. Przez cały tydzień Msze Święte Roratnie w naszym kościele będą odprawione codziennie o godzinie 1700, tylko w sobotę rano o godzinie 800. Po tej sobotniej Mszy Świętej będzie różaniec prowadzony przez przedszkolaków, dzieci ze SKC  i wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie. Jeszcze raz ogromnie zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
    2. Jutro po Mszy Świętej Roratniej w kościele – spotkanie wszystkich dzieci, które będą uczestniczyć w tegorocznej akcji Kolędników Misyjnych, jak i tych, którzy chcą jeszcze w niej brać udział.
    3. We wtorek z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1630koronka ku czci  siedmiu Boleści NMP w intencji całej naszej parafii.
    4. Od środy rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus.
    5. W piątek odbędzie się w naszej parafii adwentowa spowiedź święta. Porządek tej spowiedzi będzie następujący:

1400 – 1530 – spowiedź święta – część I

1530 – 1600 – przerwa

1600 – 1700 – spowiedź święta – część II

1700 – Msza Święta Roratnia

Będzie 4 zaproszonych kapłanów z sąsiednich parafii. Gorąco zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty, nie odkładania go na ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia.

1. W dalszym ciągu można nabywać już ostatnie świece adwentowe rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zebrane ofiary będą przeznaczone na najbiedniejsze dzieci naszej Ojczyzny.
  2. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in.: artykuły: „Miłosierdzie w promocji” – o możliwości uzyskiwania odpustów w rozpoczętym Roku Miłosierdzia; „Rodzice zadecydują – o koniecznych zmianach w polskim systemie edukacyjnym; „Jestem terrorystą” - o misjonarzu głoszącym Chrystusa muzułmanom.
  3. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kuzak Agnieszka, Chłopek Łukasz, Marek Mariusz, Trybulec Genowefa i Janiszewska Józefa.

INTENCJE MSZALNE – 14.XII. – 20.XII. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Jana od Krzyża.

1. Za zmarłych braci z róży Ryszarda Kuty.

2. + Janina Nytko od córki Celiny z rodziną.

1. + Teresa Pinas od rodziny Gębiców.

2. + Marta Maślanka od rodziców i uczniów klasy I „A” Gimnazjum w Zaczarniu.

1. Z podziękowaniem za powrót do zdrowia z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia dla Kazimiery od dzieci z rodzinami.

2. + Józefa Wapiennik od Andrzeja Łuszcz z rodziną.

1. + Ludwik i Józefa Gondek w rocznicę śmierci Ludwika.

2. + Janina Nytko od syna Kazimierza.

PIĄTEK: - Dzień spowiedzi adwentowej.

1. + Józefa Wapiennik od rodziny Sztorców.

2. + Stefania Sitko w rocznicę śmierci.

1. + Stanisław Płaczek w 1 rocznicę śmierci.

2. + Stefania Marszałek od syna Stanisława z żoną.

IV NIEDZIELA ADWENTU:

1. + Teresa Pinas od Roberta Łakoma z rodziną.

2.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Rozalii w 99 rocznicę urodzin.

1. + Stanisław Wardzała w 20 rocznicę śmierci.

2. + Stefania i Józef Starzec od syna Ryszarda z rodziną.

1. + Szczepan Piotrowski w 16 rocznicę śmierci

2. W intencji Wiktorii i Michała, którzy przyjmą chrzest święty i ich rodzin.

- + Tadeusz Zając w 1 rocznicę śmierci od żony z dziećmi.