1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę o godzinie 630, we środę – o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, także w  piątek o godzinie 1700, a następnie Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Na stoliku koło figury św. Antoniego można nabyć rozprowadzane przez panie z parafialnego Caritas świece na Święto Matki Bożej Gromnicznej: mniejsza w cenie  6 zł, a większa - 8 zł.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  4. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać następujące artykuły: „O Orędziu biskupów polskich do biskupów niemieckich; „Leczył oczy ciała i duszy” – o polskim księdzu misjonarzu, który założył w Chinach największy szpital okulistyczny; „Opowieść prof. Nowaka” – o jego książce „Dzieje Polski” opowiadającej o losach narodu polskiego.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Byczyńska Justyna, Nytko Anna, Sysło Halina, Bogacz Teresa i Kuklińska Anna.

INTENCJE MSZALNE – 25.I. – 31.I. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto Nawrócenia św. Pawła.

1. + Teresa Pinas od wnuczki Angeliny Pinas.

2. + Józefa Wapiennik od sąsiada Łuszcz.

WTOREK: - Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

1. + Janina Nytko od Heleny Małochleb.

2. + Stefania Marszałek od Julii Moździerz.

ŚRODA: - Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza.

1. + Rozalia Łuszcz od córki Elżbiety z rodziną.

2. + Józefa Wapiennik od Janiny i Józefa Sasaków.

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

1. + Janina Nytko od Stanisława Ciochonia.

2. + Teresa Pinas od wnuczki Eweliny Kornaus z rodziną.

PIĄTEK:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze bł. Boże dla Zuzi w dniu urodzin.

2. + Stanisław Pałach w 1 rocznicę śmierci od żony.

1. + Janina Nytko od Rozalii Ciochoń.

2. + Teresa Pinas od rodziny Toczek.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Bronisław Nytko w rocznicę śmierci.

2. O zdrowie, opiekę Bożą i Jasnogórskiej Pani dla ojca Mariana Lubelskiego.

1.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Heleny i Stanisława Gąsiorów w 50 rocznicę ślubu.

2. + Katarzyna, Władysław i Tadeusz Podolscy.

1. + Bronisław Wardzała z okazji 9 rocznicy śmierci.

2.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Paulinki w 1 rocznicę urodzin od rodziców.

- O powrót do zdrowia dla Romana.

MSZE ŚWIĘTE POZA PARAFIĄ:

PONIEDZIAŁEK: - + Teresa Pinas od chrześnicy Marii Dębosz.

WTOREK: - + Stefania Marszałek od wnuka Piotra z żoną i dziećmi.

ŚRODA: - + Rozalia Łuszcz od Zofii Zabawa.

CZWARTEK: - + Janina Nytko od rodziny Kutów i Ogorzelców.