1. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 1000 i 1700 połączone z poświęceniem gromnic. Składka na tacę będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Podczas Mszy Święte o godzinie 1700 – poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom klasy II, przygotowującym się do I spowiedzi i I Komunii Świętej. Pól godziny przed każdą Mszą Świętą będzie możliwe skorzystanie ze spowiedzi świętej.
    2. We czwartek będziemy przeżywać 40 – godzinne nabożeństwo. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 630, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez poszczególne róże różańcowe:

   700 – 800 -   prowadzą róże zelatorów: Marii Madej i Benedykta Żmudy.

   800 – 900  -  prowadzą róże zelatorów: Jadwigi Armatys i Teresy Łakoma.

   900 – 1000 - prowadzą róże zelatorów: Janiny Chrzanowskiej, Alojzy Witek.

1000 – 1100 -  prowadzą róże zelatorów: Józefy Brożek, Kazimierza Łakoma.

1100 – 1200 - prowadzą róże zelatorów: Stanisławy Kapustka, Józefa Kapustka 1200 - Msza Święta

1300 – 1400 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Szwalca, Anny Chłopek.

1400 – 1500 - prowadzą róże zelatorów: Jerzego Lisa, Czesławy Kutrzuba.

1500 – 1600 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Madeja, Elżbiety Jeż, Heleny Szczurek.

1600 – 1700 - prowadzą róże zelatorów: Ryszarda Kuty, Teresy Kocoł.

1700Msza Święta na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

  1. W pozostałe dni  tygodnia Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek  o godzinie 630, we środę – o godzinie 1700, potem Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W  I piątek  - Msza Święta  rano o godzinie 630, a wieczorem od godziny 1600 – prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego i o  1700nabożeństwo do Serca Jezusowego i  Msza Święta.
  3. W I sobotę miesiąca – Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi wyjątkowo rano o godzinie 800.
  4. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1600 – 1700, dla dorosłych w piątek także od godziny 1600 – 1700 oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  5. W I piątek od godziny 800  - objazd chorych po domach.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać następujące artykuły: „Ludzie Boga” – 6  poruszających historii powołanych do służby Bożej; „Kolejny Polak świętym” – o rychłej kanonizacji pochodzącego z Podegrodzia k. Nowego Sącza bł. Stanisławie Papczyńskim; „Moja Ania żyje” – o fundacji pomagającej poszkodowanym w różnych wypadkach.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Merchut Grzegorz, Merchut Dorota, Kołodziej Zofia, Rogowska Maria i Sasak Sebastian.

 

INTENCJE MSZALNE – 1.II. – 7.II. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Teresa Pinas od wnuków Dariusza i Justyny.

2. + Józefa Wapiennik od rodziny Maców.

WTOREK: - Święto Ofiarowania Pańskiego.

7.00

1. + Maria i Władysław Szostak w dniu imienin Marii.

2. + Janina Nytko od rodziny Książek.

10.00

- + Rozalia Łuszcz od kuzynki Marii Potępa.

17.00

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże,  opiekę Matki Bożej dla całej rodziny w 14 rocznicę ślubu.

ŚRODA:

17.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Marii z okazji imienin.

2. + Bronisław i Janina Sysło w 6 rocznicę śmierci Bronisława.

CZWARTEK: - 40 – godzinne nabożeństwo pokutne.

6.30

1. + Stanisław Starzec w 4 rocznicę śmierci.

2. + Janina Nytko od rodziny Małochleb.

12.00

- + o. Marian Lubelski w 7 dzień po śmierci od uczestników pogrzebu.

17.00

- + Ryszard Nytko od syna Pawła z żoną i wnukiem.

I PIĄTEK miesiąca: - Wspomnienie św. Agaty.

6.30

1. + Agata i Karol Szatko w dniu imienin Agaty.

2. + Stefania Marszałek od Celiny Szatko z rodziną.

17.00

- + Józefa Wapiennik od Teresy i Andrzeja Zając z dziećmi.

I SOBOTA miesiąca: - Wspomnienie św. Pawła Miki  i towarzyszy.

8.00

1. + Teresa Pinas od wnuka Mateusza Pinas z żoną i dziećmi.

2. + Rozalia Łuszcz od wnuczek Karoliny, Oli i Agatki.

V NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. + Janina Nytko od Józefa Małochleb z rodziną.

2. + Janina Nytko od Marka i Oli Małochleb.

9.00

1. O nawrócenie i dalszą opiekę Matki Bożej dla pewnej osoby.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Beaty i Andrzeja w 25 rocznicę ślubu.

11.00

1. + Władysław Nytko w 7 rocznicę śmierci.

2. + Aniela, Stanisław i Józef  Taraszka z okazji rocznicy śmierci Józefa.

16.00

- + Alojzy Nytko od koleżanek i kolegów z pracy Romana Nytki z firmy „Leyer”.

POGRZEBOWE INTENCJE MSZALNE PRZEKAZANE DO ODPRAWIENIA

PRZEZ  KS. ARTURA STELMACHA

+ FELIKS WITCZAK

Od firmy „Flok”.

Od zakładu piekarni „Barszcz”

Od Marcina Gumoli z rodziną.

                                                 + RYSZARD NYTKO

Od wójta, Radnych i sołtysów.

Od Zarządu i kolegów syna Tomasza z WKS Zorza Zaczarnie.

Od rodziny Tarczoniów ze Skrzyszowa

Od kolegów i koleżanek z pracy syna Grzegorza

Od Krystyny Trędota.

                                     + ROZALIA ŁUSZCZ

Od córki chrzestnej Anny Wenc z Zabawy.

Od wnuka Krzysztofa.



Joomla templates by a4joomla