1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 630, we środę o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek – o godzinie 1640- koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 - Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone w kopertach, a przeznaczone na prace prowadzone w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  5. Także w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem będzie przeznaczona na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom Ad Gentes.
  6. W dalszym ciągu panie z parafialnego oddziału Caritas rozprowadzają w cenie 5 zł baranki wielkanocne i paschaliki, które przyniesiemy na uroczystości Wielkiej Soboty. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, z którego dochód będzie naszą jałmużną wielkopostną na pomoc najuboższym.
  7. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” znajduje się płytka CD, a na niej „Gorzkie Żale”. Możemy także przeczytać m.in. artykuły: „Papież w krainie wulkanów” – o pielgrzymce Ojca Świętego Franciszka do Meksyku; „Promieniowanie” -  o coraz bardziej szerzącym się kulcie błogosławionych ojców Zbigniewa i Michała, polskich męczenników z Peru;  „Rzym na kolanach” – o modlitwie pół miliona mieszkańców tego miasta przy relikwiach ojców: Pio i Leopolda Mandicia.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Starzec Wioletta, Masłowska Halina, Jeż Katarzyna, Kapustka Stanisław i Łakoma Małgorzata

INTENCJE MSZALNE – 22.II. – 28.II. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto Katedry św. Piotra.

1. + Janina Nytko od wnuczki Bernadety z rodziną.

2. + Teresa Pinas od wnuka Tomasza z rodziną.

1. + Janina Duź w 30 dzień po śmierci.

2. + Józefa Wapiennik od sąsiadów Gojków.

1. + Zygmunt Starzec w 13 rocznicę śmierci.

2. + Barbara Wajda w 7 dzień po pogrzebie od męża.

1. + Janina Nytko od wnuka Kamila.

2. + Rozalia Łuszcz od wnuczki Sylwii z mężem.

PIĄTEK:

1. + Danuta i Maria Szostak w rocznicę śmierci Danuty.

2. + Stanisław Sitko w rocznicę śmierci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Wiktora i Artura w dniu urodzin.

2. + Ryszard Nytko od syna Tomasza z dziewczyną.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

1. + Józefa Wapiennik od Marty i Mariana Łuszcz.

2. + Władysław Marszałek od rodziny Olszówków.

1. Z podziękowaniem za zdrowie z prośbą o dalsze bł. Boże dla Julii i Maksymiliana w dniu urodzin od rodziców.

2. + ojciec Marian Lubelski w 30 dzień po śmierci od uczestników pogrzebu z naszej parafii.

1. Z podziękowaniem za zdrowie z prośbą o dalsze bł. Boże dla Ilonki i Gabrysi w dniu urodzin od rodziców.

2. + Barbara Wajda od sióstr z róży Józefy Brożek.

-  + Roman Witek w dniu imienin od dzieci z rodzinami.