1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione:
    1.  w poniedziałek i we wtorek o godzinie 630,
    2. we środę o godzinie 1700, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
    3. w I czwartek – Msza Święta o godzinie 1500, połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego i modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
    4. w I piątek miesiąca – Msza Święta rano o godzinie 630, a po południu od godziny 1600- wystawienie i prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego i litania do Serca Pana Jezusa,o 1700 – Droga Krzyżowa (prowadzą dzieci pierwszokomunijne), a po niej Msza Święta. Po Mszy Świętej - spotkanie z uczniami klasy II „B” wraz z rodzicami.
    5. w I sobotę miesiąca – Msza Święta o godzinie 800.
  2. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: we środę od godziny 1600 – 1700dla dzieci szkolnych, w I piątek także od godziny 1600 – 1700dla wszystkich oraz codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. Dzisiaj - zbiórka do puszek przed kościołem będzie przeznaczona na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom Ad Gentes. Za złożone ofiary dla misjonarzy składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. W I piątek od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  5. W dalszym ciągu panie z parafialnego oddziału Caritas rozprowadzają w cenie 5 zł baranki wielkanocne i paschaliki, które przyniesiemy na uroczystości Wielkiej Soboty. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, z którego dochód będzie naszą jałmużną wielkopostną na pomoc najuboższym.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „To niemożliwe” – o cudownie uratowanym w Tatrach Tomaszu, który leciał pionowo 100 metrów w dół; „Ciągle wyklęci” – o trudnych losach żołnierzy polskiego podziemia; „Ryzykant Mieszko” – o okolicznościach nawrócenia polskiego księcia na chrześcijaństwo.
  7. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra”  w cenie 5 zł; w środku wiele ciekawych artykułów, a także specjalne kolorowe klocki.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Libirt Anna, Danik Halina, Gancarz Pelagia, Zaucha Zofia, Pytel Maria.

INTENCJE MSZALNE - 29.II. – 6.III. 2016 r.

1. + Janina Nytko od Mariusza i Renaty Szatko.

2. + Józefa Wapiennik od kuzyna Janusza z rodziną.

1. + Ludwika Wardzała w 7 dzień po śmierci od córki Celiny z mężem,

2. + Janina Nytko od wnuka Artura z rodziną.

1. + Helena Pytel w dniu imienin.

2. + Helena Szatko w dniu imienin.

1. O zdrowie, dalsze bł. Boże w pracy kapłańskiej oraz opiekę Matki Bożej dla księdza Kanonika w przededniu imienin.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Krzysztofa w 21 rocznicę urodzin.

3. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Asi w 22 rocznicę urodzin oraz szczęśliwy zabieg od matki chrzestnej z rodziną.

I PIĄTEK miesiąca: - Święto św. Kazimierza.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Kazimiery Szatko w dniu imienin.

2. + Kazimierz Marszałek w dniu imienin.

1. O zdrowie, dalsze bł. Boże w pracy kapłańskiej oraz opiekę Matki Bożej dla księdza Kanonika w dniu imienin.

2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla pewnej osoby w dniu imienin.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Kazimierz i Zofia Bek z okazji imienin Kazimierza.

2. + Helena i Józef Potępa

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

1. + Kazimierz Bańdur z okazji imienin.

2. + Ryszard Nytko od Marty i Wojciecha Kołodziej z rodziną.

1. O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny oraz w intencji Kazimierza w rocznicę urodzin i z okazji imienin.

2. + Stefania i Tadeusz Stach w 10 rocznicę śmierci Tadeusza.

- +  Zofia Zając.

- + Władysława i Stanisław Filipowscy.