1. Nadchodzący tydzień jest obchodzony w kościele jako Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”.
  2. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z dnia 25.III.) – Dzień Świętości ŻyciaMsza Święta o godzinie 1800. Zachęcamy do udziału wszystkim parafian, szczególnie matki, także i te w stanie błogosławionym.
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będąodprawione: we wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, we środę o 1800 połączona z Nowenną do MBNP, natomiast  piątek także o godzinie 1800, a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z uczniami klasy II „b” przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  5. Przyszłą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Biblijną
  6. W sobotę 16.IV. jest organizowana dekanalna pielgrzymka jubileuszowa do Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. Wyjazd autobusem z Zaczarnia o godzinie 800, tam o godzinie 845 przy pomniku Jana Pawła II koło katedry powitanie wszystkich pielgrzymów, przejście przez „Bramę Miłosierdzia”, udział w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, a następnie we  Mszy Świętej z okolicznościowym kazaniem. Po Eucharystii – wspólna agapa w auli Jana Pawła II koło katedry. Chętni są proszeni o zapisywanie się u pań z Caritasu. Cena od jednego uczestnika wynosi 8 zł. Jeszcze bliższe szczegóły będą podane w przyszłą niedzielę.
  7. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożona płytka CD z Koronką do Miłosierdzia Bożego. W środku możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów: m.in. „Miej miłosierdzie” – jak rozumieć słowa Koronki do Miłosierdzia Bożego; „Za taką fałdę się kocha” – jakiej pomocy potrzebują rodziny wychowujące dzieci z zespołem Downa. Na stoliku znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł z pięknym trójwymiarowym obrazkiem Jezusa Miłosiernego.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Bezkosty Alicja, Sławieniak Halina, Kotalma Antonina, Nowak Małgorzata i Stano Rafał.

 

INTENCJE MSZALNE – 4.IV. – 10.IV. 2016 r.

 

PONIEDZIAŁEK: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. 

18.00

1. + Barbara Wajda od sióstr z róży Józefy Brożek.

2. + Ryszard Nytko od sąsiadów Gondków.

 

WTOREK:

6.30

1. + Feliks Witczak od siostrzenic.

2. + Ludwika Wardzała od Elżbiety Gogda.

 

ŚRODA:

18.00

1. + Bronisława Kapustka w 7 dzień po śmierci od córki Barbary i wnuczki Ani.

2. + Barbara Wajda od syna Tomasza z rodziną.  

 

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle.

6.30

1. + Ryszard Nytko od Tadeusza Potempa i żony Krystyny.

2. + Feliks Witczak od szwagra Stanisława z rodziną.

 

PIĄTEK:

18.00

1. + Marian Stelmach w 5 rocznicę śmierci.

2. + Ludwika Wardzała od Janiny i Józefa Sasak.

 

SOBOTA:

6.30

1. + Ryszard Nytko od Leona Marszałek z rodziną. 

2. + Feliks Witczak od Stanisławy Zając.

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA:

7.00

1. + Ryszard Nytko od rodziny Nytko i Kawa.

2. + Barbara Wajda od Alicji i Zdzisława Małopolskich.

 

9.00

1. + Julia i Stanisław Szostak w 9 rocznicę śmierci Stanisława.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Agaty i Wojciecha Banaś oraz ich dzieci od rodziców.

 

11.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej i świętych patronek dla córek z okazji urodzin i imienin oraz o pomyślne zdanie matury dla syna od rodziców.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefa w 60 rocznicę urodzin od żony, dzieci oraz wnusi.

 

16.00

- + Feliks Witczak od sąsiadów Gądków i Królów. Joomla templates by a4joomla