1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione:

a) w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano o godzinie 630,

b) we środę o 1800 połączona z Nowenną do MBNP,

c) w piątek z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1730 – koronka ku czci 7 boleści NMP, potem Msza Święta, a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

d) W sobotę od godziny 1715 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.

2. W sobotę odbędzie się dekanalna pielgrzymka jubileuszowa do Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. Wyjazd autobusem z Zaczarnia o godzinie 800, tam o godzinie 845 przy pomniku Jana Pawła II koło katedry powitanie wszystkich pielgrzymów, przejście przez „Bramę Miłosierdzia”, udział w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, a następnie we  Mszy Świętej z okolicznościowym kazaniem. Są jeszcze wolne miejsca, dlatego chętni są nadal proszeni o zapisywanie się u pań z Caritasu. Cena od jednego uczestnika wynosi 8 zł. Niech to będzie nasze parafialne wielkie dziękczynienie za dar wiary dokładnie 1050 – lecie chrztu Polski.

3. W piątek po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z uczniami klasy II „b” przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami, natomiast w sobotę o godzinie 1715 – dla młodzieży klasy I Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na tacę będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie. W tym dniu  odpust w parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie – suma o godzinie 1130.

5. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”, do lektury którego gorąco zachęcamy znajdziemy m.in. artykuły: „Zaciskał zęby i szedł dalej” – o życie niedawno zmarłego ks. Jana Kaczkowskiego; „Drugi chrzest” – o wydarzeniach 1000 – lecia chrztu w Polsce z roku 1966; „Smutna Wielkanoc w Pakistanie” –  o mordowanych przez talibów wyznawcach Chrystusa.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Kuzak Genowefa, Potempa Teresa, Szostak Józefa, Dochnal Wiesław i Szatko Zygmunt.

 

INTENCJE MSZALNE – 11.IV. – 17.IV. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Barbara Wajda od brata Stanisława z małżonką.

2. + Feliks Witczak od szwagra Edwarda z rodziną.

WTOREK: 

6.30

1. + Ryszard Nytko od chrześnicy Karoliny.

2. + Ludwika Wardzała od bratowej Oli Janus.

ŚRODA:

18.00

1. + Michał i Marian Żmuda. 

2. + Barbara Wajda od Wandy z rodziną.

CZWARTEK:

6.30

1. + Feliks Witczak od rodziny Żmudów.

2. + Ryszard Nytko od sąsiada z rodziną.

PIĄTEK:

18.00

1. + Ryszard Nytko od rodziny Kutów i Kinzerskich.

2. + Barbara Wajda od rodziny Zając.

SOBOTA:

18.00

- + Wiktoria Taraszka w 30 dzień po śmierci od syna z żoną.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA:

7.00

1. + Marta Łakoma w rocznicę śmierci.

2. + Stanisław Flis. 

9.00

1. + Edward Madej w 7  rocznicę śmierci.

2. + Julia i Paweł Chrobak w rocznicę śmierci.

11.00

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Jakuba z okazji urodzin.

16.00

 

- O opiekę Jezusa Miłosiernego i wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej w powrocie do zdrowia dla Waldemara od mamy. 

1.                  W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione:

a)w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano o godzinie 630,

b)we środę o 1800 połączona z Nowenną do MBNP,

c) w piątek z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1730 – koronka ku czci 7 boleści NMP, potem Msza Święta, a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

d) W sobotę od godziny 1715 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.

2.                  W sobotę odbędzie się dekanalna pielgrzymka jubileuszowa do Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. Wyjazd autobusem z Zaczarnia o godzinie 800, tam o godzinie 845 przy pomniku Jana Pawła II koło katedry powitanie wszystkich pielgrzymów, przejście przez „Bramę Miłosierdzia”, udział w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, a następnie we  Mszy Świętej z okolicznościowym kazaniem. Są jeszcze wolne miejsca, dlatego chętni są nadal proszeni o zapisywanie się u pań z Caritasu. Cena od jednego uczestnika wynosi 8 zł. Niech to będzie nasze parafialne wielkie dziękczynienie za dar wiary dokładnie 1050 – lecie chrztu Polski.

3.                  W piątek po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z uczniami klasy II „b” przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami, natomiast w sobotę o godzinie 1715 – dla młodzieży klasy I Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

4.                  W przyszłą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na tacę będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie. W tym dniu  odpust w parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie – suma o godzinie 1130.

5.                  W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”, do lektury którego gorąco zachęcamy znajdziemy m.in. artykuły: „Zaciskał zęby i szedł dalej” – o życie niedawno zmarłego ks. Jana Kaczkowskiego; „Drugi chrzest” – o wydarzeniach 1000 – lecia chrztu w Polsce z roku 1966; „Smutna Wielkanoc w Pakistanie” –  o mordowanych przez talibów wyznawcach Chrystusa.

6.                  Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Kuzak Genowefa, Potempa Teresa, Szostak Józefa, Dochnal Wiesław i Szatko Zygmunt.Joomla templates by a4joomla