1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na tacę jest przeznaczona na WSD w Tarnowie. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Świętebędą odprawione:
    1. w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano o godzinie 630,
    2. we środę - o godzinie 1800 połączona z Nowenną do MBNP
    3. w piątek także o godzinie 1800, a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
    4.  W sobotę przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza Święta rano o godzinie 800.
  3. Spotkania z uczniami klasy II „b” przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami odbędą się we środę po Mszy Świętej wieczornej, we czwartek o 1800 i w piątek także po Mszy Świętej wieczornej. I Komunia Święta tych dzieci będzie w niedzielę 1 maja o godzinie 1100, natomiast tydzień później także podczas Mszy Świętej o godzinie 1100 – Msza Święta w rocznicę I Komunii Świętej dla dzieci klasy III.
  4. Dzisiaj - odpust w parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie – suma o godzinie 1130, natomiast w przyszłą niedzielę ku czci św. Wojciecha w Lisiej Górze. Msze Święte o godzinie 650, 830 i 1100.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”, do lektury którego gorąco zachęcamy znajdziemy m.in. artykuły: „Chrzest Polski – nasze DNA” – kim był Mieszko I i jakie znaczenie miało to, co się zdarzyło 1050 lat temu; „Brzegi, czyli dzieło Miłosierdzia” – kto wymyślił tę miejscowość na miejsce czuwania z papieżem w czasie Światowych Dni Młodzieży.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Piękosz Janina, Borzęcka Józefa, Ostrowska Józefa, Gąsiorek Stanisława i Zając Teresa.

INTENCJE MSZALNE – 18.IV. – 24.IV. 2016 r.

1. + Anna i Franciszek Tworek.

2. + Barbara Wajda od córki Małgorzaty z dziećmi.

1. + Ludwika Wardzała od rodziny Okulskich.

2. + Ryszard Nytko od Izabeli Papuga, Grażyny Tomasik z rodziną.

1. + Maria i Jan Sasak w rocznicę śmierci.

2. Za zmarłych z rodziny Madejów i Ptaków.

1. + Robert Sobczyk w 1 rocznicę śmierci.

2. + Ludwika Wardzała od rodziny Jureczko.

PIĄTEK:

1. + Wiktoria Taraszka od członkiń róży Anny Chłopek.

2. + Ryszard Nytko od koleżanek i kolegów córki Anny.

SOBOTA: - Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

1. + Jerzy Sitko w 22 rocznicę śmierci od córek z rodzinami.

2. + Jan Bandyk w 32 rocznicę śmierci.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA:

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Jerzego Lisa i ich rodzin.

2. + Ryszard Nytko od Jolanty i Adama Kutów.

1.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia dla Teresy i Leszka z okazji 40 rocznicy ślubu.

2. + Stanisław Nytko w 4 rocznicę śmierci od całej rodziny.

1. + Tadeusz Kuta w 9 rocznicę śmierci od żony i córek z rodzinami.

2. + Jan Taraszka.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Wojciecha w 50 rocznicę urodzin oraz z okazji imienin od żony i dzieci.