1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione w następującym porządku: w poniedziałek, czwartek i w sobotęrano o godzinie 630, wyjątkowo we wtorek, a także we środę i w piątek o godzinie 1800. We środę po Mszy wieczornej – nowenna do MBN Pomocy, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dzisiaj  – odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowej Jastrząbce, suma o godzinie 1100.
  3. We czwartek w Sanktuarium bł. Karoliny Kózka w Zabawie odbędzie się zjazd Szkolnych Kół Caritas z całej diecezji. Wyjazd naszego Koła spod szkoły o godzinie 810.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Papczyński ratuje”, „Święty sprzed wieków” czy „Naski Stasiu” - o ogłoszonym dzisiaj przez Ojca Świętego Franciszka nowym świętym Stanisławie Papczyńskim; „Jesteśmy czarnym koniem?” – o rozpoczynających się za kilka dni Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej we Francji i szansach w nich polskiej drużyny;  „Z Bogiem silniejsi niż tsunami” – o wielkiej roli wiary w życiu jednego z największych i najpiękniejszych tenorów świata, niewidomego artysty Andrei Bocelliego.
  5. Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej w dniach od 4 – 6 lipca dla chętnych organizuje trzydniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Gniezna i Poznania. Dla naszej parafii są jeszcze wolne 4 miejsca. Cena pielgrzymki wynosi 430 zł od osoby. Gdyby ktoś był chętny jest proszony o głoszenie się w zakrystii najpóźniej do najbliższej środy.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kuta Elżbieta, Gasiciel Beata, Gasiciel Agnieszka, Lazarowicz Anna i Stelmach Barbara.

INTENCJE MSZALNE – 6.VI. - 12.VI. 2016 r.

1. + Maria i Ignacy Starzec w 13 rocznicę śmierci Ignacy.

2. + Barbara Wajda od Urszuli i Wiesława Dulian.

3. + Barbara Wajda od rodziny Gruców z Grybowa.

1. + Bronisława Kapustka od członkiń z róży Anny Chłopek.

2. + Ludwika Wardzała od sąsiadów Łakomów.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

1. O szczęśliwe zbiory, zachowanie od burz, gradobicia i innych klęsk żywiołowych oraz o zdrowie, bł. Boże  i zgodę w sąsiedztwach dla mieszkańców z rejonu od Józefa Łakoma do Stefana Chrobaka po dwu stronach drogi.

2. + Teresa i Adolf Pinas w rocznicę śmierci Adolfa od córki Barbary z rodziny.

1. + Bronisława Kapustka od rodziny Wiatrów.

2. + Barbara Wajda od Cecylii Ligęza z rodziną.

PIĄTEK: - Wspomnienie bł. Bogumiła.

1. + Małgorzata Wojtaczka z okazji imienin i 30 rocznicę śmierci.

2. + Bronisława Kapustka od wnuczki Agnieszki z mężem i prawnukami.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Barnaby.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Antoniego z okazji imienin od Mateusza.

2. + Barbara Wajda od Bronisławy Wijas.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Antoniego i Kazimiery w rocznicę ślubu.

2.  + Barbara Wajda od Klaudii Pinas i Natalii Sasak.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Eugeniusza w 93 rocznicę urodzin i za zmarła Julię Szostak w rocznicę śmierci.

2. + Ludwika Wardzała od sąsiada Jeża  z rodziną.

3. + Mieczysław Kutrzuba.

1. W intencji Hanny, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

2. W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin od ks. Kanonika.

- + Janina Łakoma od syna.