1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione w następującym porządku: w poniedziałek, wtorek i w czwartek – rano o godzinie 630, we środę i w piątek o godzinie 1800. We środę po Mszy wieczornej – nowenna do MBN Pomocy, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Natomiast w sobotę od godziny 1715 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
  2. W sobotę o godzinie 1715 – spotkanie z uczniami klas I i II Gimnazjum, przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę  – odpust ku czci św. Alberta Chmielowskiego w Brniu, suma o godzinie 1100.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Miłosierdzia pełno po Brzegi” – jak wygląda miejsce najważniejszych spotkań z papieżem kilka tygodni przed rozpoczęciem ŚDM?; „Czas cudów” – o zakończonym spotkaniu młodzieży na polach lednickich; „Wielodzietnych portret własny” – o blisko 3,5 mln Polakach żyjących w rodzinach wielodzietnych, często wyśmiewanych i pogardzanych w społeczeństwie.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Biskup Marta, Kmiecik Alicja, Nowak Lucyna, Stadnicki Mirosław i Chrobak Jerzy.

INTENCJE MSZALNE – 13.VI. – 19.VI. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK: Wspomnienie św. Antoniego.

1. + Janina Nytko w 1 rocznicę śmierci od syna z rodziną.

2. + Bronisława Kapustka od rodziny Ceremugów.

WTOREK: - Wspomnienie bł. Michała Kozala.

1. + Genowefa Kuta.

2. + Barbara Wajda od rodziny Grelów.

ŚRODA: - Wspomnienie bł. Jolanty.

1. + Ludwika Wardzała od rodziny Wardzałów i Masłów.

2. + Antoni Zieliński z okazji imienin od wnuczki Krystyny z rodziną.

1. + Stefania Marszałek w rocznicę śmierci.

2. + Bronisława Kapustka od rodziny Banasiów z Woli Rzędzińskiej.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.

1. + Barbara Wajda od seniorów ze Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”.

2. + Bronisław Paprocki w 5  rocznicę śmierci.

1. W intencji pani katechetki Marioli Babicz, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej od przedszkolaków i pracowników przedszkola w Zaczarniu.

2. + Helena Kubisztal od pracowników Przedszkola w Zaczarniu.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1 + Maria i Jan Masłowski w 1 rocznicę śmierci Marii od syna Romana z rodziną.

2. + Arkadiusz Kotalma w 9 rocznicę śmierci.

1. + Eugeniusz Pytel w 24 rocznicę śmierci.

2. + Józef, Bronisława i Roman Kapustka w 30 rocznicę śmierci Józefa.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla pewnej osoby w dniu imienin.

1. + Janina i Bronisław Nytko w 1 rocznicę śmierci Janiny.

2. + Janina Pyrek w 10 rocznicę śmierci.

- + Stanisław i Maria Masło w rocznicę śmierci Stanisława.