1. W nadchodzącym tygodniu Msze Świętew naszym kościele będą odprawione w następującym porządku: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę – rano o godzinie 630, natomiast we środę i w piątek o godzinie 1800. We środę po Mszy wieczornej – Nowenna do MBN Pomocy, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych dopołudniowych poświęcenie pojazdów mechanicznychw związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, motocyklistów i podróżujących.
  3. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „ Błogosławieni gościnni” – o tysiącach polskich rodzin, które przyjmą 115 tys. pielgrzymów ze 135 krajów świata przybyłych na ŚDM; „Małżonkowie Ojca Pio” – o rodzicach świętego, którzy wychowali 21 dzieci i wkrótce zostaną wyniesieni na ołtarze; „Pięć lat nieszczęść” – o Sudanie najmłodszym państwie świata, wciąż pogrążonym w wojnie domowej oraz głodzie połowy swoich mieszkańców.
  4. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Konieczkowska Grażyna, Padło Barbara, Korus Renata, Stelmach Agnieszka, Luboń Seweryn, Kosieniak Katarzyna i Szczerba Aneta.

 

 

INTENCJE MSZALNE – 18.VII. – 24.VII. 2016 r.

 

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Szymona  z Lipnicy.

6.30

1. + Aniela Flis.

2. + Barbara Wajda od Rafała i Jagody z rodziną.

3. + Julian Gruca od bratowej Heleny Gruca z Grybowa.  

4. + Julian Gruca od bratanka Mariusza Gruca z rodziną z Grybowa.

 

WTOREK:

6.30

1. + Edward Zaucha w  7  dzień po śmierci od rodziny.

2. + Edward Zaucha  od siostry Władysławy z mężem. 

3. + Julian Gruca od bratanka Kazimierza Gruca z rodziną z Krakowa.

4. + Barbara Wajda od siostrzenicy Joanny z mężem Arturem i dziećmi z Nowego Jorku.

 

ŚRODA: - Wspomnienie bł. Czesława.

18.00

1. + Stanisława i Eugeniusz Zielińscy w 5 rocznicę śmierci Eugeniusza.     

2. + Edward Zaucha od chrześnicy Ewy z rodziną.           

3. + Czesława Wojnarowska.  

 

CZWARTEK:

6.30

1. + Julian Gruca od bratanka Jana Gruca z rodziną z Grybowa.

2. + Julian Gruca od bratanka Jana Gruca z rodziną z Grybowa.

3. + Julian Gruca od bratanka Stanisława Gruca z rodziną z Grybowa.

 

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Marii Magdaleny.

18.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Natalii w 18 rocznicę urodzin.

2. + Edward Zaucha od sąsiada Krzysztofa z Beatą.           

3. + Edward Zaucha od Józefa Łakoma z rodziną.

4. + Stefania Prędota.

 

SOBOTA: - Święto św. Brygidy, patronki Europy.

6.30

1. + Julian Gruca w 30 dzień po śmierci od żony

2. + Julian Gruca od rodziny Kornaus z Brzozówki.

3. + Julia i Paweł Chrobak w rocznicę śmierci Julii.

4. + Władysław Gasiciel w 21 rocznicę śmierci.

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. + Maria Sobczyk od córek Anny i Renaty.

2. + Barbara Wajda od koleżanek i kolegów męża z Huty „Alicja”.

3. + Anna Kuta w 7 rocznicę śmierci i z okazji imienin.

 

9.00

1. + Maria Partyka w rocznicę śmierci od córki Renaty z rodziną.

2. + Julian Gruca od Jerzego Armatys  z rodziną.

3.  O zdrowie, bł. Boże dla Kubusia w 5 rocznicę urodzin.

 

11.00

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Danielka w 1 rocznicę urodzin.

 

16.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Doroty i Józefa w 20 rocznicę ślubu  i całej rodziny.

2. + Tadeusz Brożek w 22 rocznicę śmierci.  



Joomla templates by a4joomla