1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w poniedziałek, wtorek i czwartek rano o godzinie 630, we środę o godzinie 1800, potem Nowenna do MBNP.
  2. W I piątek miesiąca Msza Święta zarówno rano o godzinie 630, a wieczorem od godziny 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja, 1740 – koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do Serca Pana Jezusa, a potem Msza Święta.
  3. W sobotę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta o godzinie 800.
  4. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1700 – 1800, dla dorosłych w piątek także od godziny 1700 – 1800 oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  5. W I piątek od godziny 800  - objazd chorych po domach.
  6. Msza Święta dożynkowa w naszej parafii będzie za 2 tygodnie 14 sierpnia o godzinie 1400,natomiast Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w niedzielę 11 września.
  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać wiele artykułów dotyczących pobytu młodych całego świata w diecezjach polskich w ramach Tygodnia Misyjnego, przygotowującego do spotkania z papieżem Franciszkiem m.in. „Siemonia jak piękny sen”, „Abiszek znaczy błogosławieństwo”, „Przyszliśmy dzielić się naszą wiarą”, „Młodzi jak Franciszek”, „Majd in Czajna” czy „Brunei jak rodzina”.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Małochleb Stanisław, Koćwin Stanisław, Kasprzyk Anna, Małochleb Katarzyna, Starzec Małgorzata, Nytko Magdalena i Ciochoń Stanisław.

 

 

INTENCJE MSZALNE - 1.VIII. – 7.VIII. 2016 r.

 

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego.

6.30

1. + Julian Gruca od rodziny Krecisz.

2. + Julian Gruca od Franciszka i Tadeusza Bilskich.

3. + Julian Gruca od Anny i Stanisława Dobosz.

 

WTOREK:

6.30

1. + Edward Zaucha od rodziny Potępa.

2. + Edward Zaucha od Janusza Kiełbasa z rodziną.

3. + Edward Zaucha od Władka – kolegi z pracy.

 

ŚRODA:

18.00

1. + Genowefa i Tadeusz Kiełbasa w 15 rocznicę śmierci Tadeusza.

2. + Danuta i Tadeusz Duź w 2 rocznicę śmierci Danuty.

3. + Julian Gruca od Bronisławy Wijas.

 

CZWARTEK:

6.30

1. + Edward Zaucha od Józefa Pinas z rodziną.

2. + Edward Zaucha od sąsiadów Renaty Jarosz z rodziną.

3. + Edward Zaucha od Michała Kornaus z rodziną. 

 

I PIĄTEK miesiąca:

6.30

1. + Julian Gruca od chrześnicy Marii Kumorek z mężem i synem.

2. + Julian Gruca od chrześnicy Marii Kumorek z mężem i synem.

 

18.00

- + Edward Zaucha od Stanisława i Haliny Łakoma.

 

SOBOTA: - Święto Przemienienia Pańskiego.

8.00

1. + Janina i Bronisław Pyrek w 6 rocznicę śmierci Bronisława.

2.  Za zmarłych z rodziny Stuglików. 

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Anny i Franciszka w 40 rocznicę ślubu od dzieci z rodzinami.

2. + Julian Gruca od rodziny Sasak i Tadel.

    

9.00

1.  O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii w 6 rocznicę urodzin i dla jej rodziców w 8 rocznicę ślubu.

2. + Bogdan Kocoł w dniu imienin.

 

11.00

- W intencji Patryka, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

 

16.00

- + Edward Zaucha od rodziny Łukasików.



Joomla templates by a4joomla