1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione:
  2. w poniedziałek, wtorek i w czwartek – rano o godzinie 630,
  3. we środę i w piątek – wieczorem o godzinie 1800, potem we środę - Nowenna do MBNP, a w piątek – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. W sobotę o godzinie 800 najpierw nabożeństwo różańcowe, potem Msza Święta. (w całym miesiącu październiku – nabożeństwa różańcowe będą codziennie o godzinie 1700, tylko w sobotę o godzinie 800, po nich Msze Święte). Gorąco zachęcamy wszystkich: dzieci szkolne, młodzież i dorosłych do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
  5. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” został dołączony najgłośniejszy film religijny ostatnich czasów pt. „Bóg nie umarł” – fantastyczna opowieść, która podpowiada chrześcijanom, jak powinni rozmawiać z ludźmi niewierzącymi, a jednocześnie pokazuje, że Bóg jest cały czas z nami. Ponadto możemy przeczytać m.in. artykuły: „Pokój” – o życiu bł. Michała Sopoćki, któremu została powierzona największa tajemnica wiary; „Święci w pasiakach” – o więzionych w niemieckim obozie koncentracyjnym w Konstantynowie Łódzkim kilkuset kapłanach, który do końca swojego męczeńskiego życia nie wyrzekli się wiary.
  6. W przyszłą niedzielę - odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Lisiej Górze, Msze Święte o godzinie 650, 830, 1100 i 1600.
  7. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem będzie przeznaczona na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Potempa Barbara, Nowak Aneta, Szypułka Beata, Kuta Dorota, Wałaszek Renata i Kocoł Renata.

INTENCJE MSZALNE – 26.IX. – 2.X. 2016 r.

1. + Tadeusz Ciochoń w 2 rocznicę śmierci.

2. + Alojzy Stelmach od rodziny Pyrków.

WTOREK: - Wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

1. + Mirosław Starzec w 30 dzień po śmierci od brata Krzysztofa z rodziną.

2. + Mirosław Starzec od kolegi Kazimierza Biskupa z rodziną.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Wacława.

1. + Weronika Łakoma w rocznicę śmierci.

2. + Edward Partyka w rocznicę śmierci.

CZWARTEK: - Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

1. + Alojzy Stelmach od Józefa Pinas z rodziną.

2. + Alojzy Stelmach od Elżbiety i Bogusława Golonka z rodziną z Tymbarku.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Hieronima.

1. + Alojzy Stelmach od Stanisława Małochleb.

2. + Mirosław Starzec od sąsiadów Rzeszutko i Witek.

I SOBOTA miesiąca:  - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus - początek nabożeństw różańcowych.

1. + Mirosław Starzec od rodziny Kudła.

2. O zdrowie dla pewnej osoby.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Alojzy Stelmach od braci z róży.

2. + Janina i Stanisław Szatko w 14 rocznicę śmierci Stanisława.

1.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę  Matki Bożej dla Doroty i Jarosława w 10 rocznicę ślubu.

2. + Edward Starzec w 10 rocznicę śmierci od kolegów.

- + Edward Partyka w 3 rocznicę śmierci od brata Mariana z rodziną.

- + Stanisław Pinas w 17 rocznicę śmierci.