1. Jutro - ostatnie nabożeństwo różańcowe o godzinie 1700, potem Msza Święta. Wcześniej od godziny 1600 – 1700 – spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  2. We wtorekUroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze Święte jak w każdą niedzielę tj. o  godzinie 700, 900 i 1100, natomiast po południu Msza Święta o godzinie 1400, a po niej procesja na cmentarz połączona z modlitwą za zmarłych. Kazania wygłosi „złoty” Jubilat ks. Tadeusz Lubelski. W ten dzień wzorem lat ubiegłych przed wejściem na nasz cmentarz będą zbierane ofiary na WSD w Tarnowie. Za ich złożenie składamy z góry serdeczne „Bóg zapłać”
  3. We środę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte połączone z czytaniem wypominek jednorazowych będą ( wcześniej od godziny 630 – wypominki) , 1000 i 1700.
  4. W pozostałe dni tygodnia: we czwartek, piątek i w sobotę, w trwającej oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych Msze Święte będą odprawione o godzinie 1700, po nich różaniec za zmarłych.
  5. Ponadto w I piątek Msza Święta będzie także rano o godzinie 630, natomiast wieczorem od godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna, o 1640 – koronka do Bożego Miłosierdzia, o 1700 – Msza Święta, a po niej różaniec za zmarłych.
  6. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1600 – 1700, również I piątek także od godziny 1600 – 1700 oraz w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  7. W sobotę po Mszy Świętej o godzinie 1700 procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Jest to nabożeństwo obowiązkowe dla młodzieży wszystkich klas Gimnazjum, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  8. Od Uroczystości Wszystkich Świętych przez całą można zyskać ( w jeden dzień za jedną duszę). Warunki do jego uzyskania są następujące: spowiedź święta, Komunia Święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, również lekkiego, nawiedzenia cmentarza. Będąc w stanie łaski uświęcającej starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w nabożeństwach w ciągu całego  tygodnia, aby wypełnić wszystkie warunki do uzyskania tego odpustu  i w ten sposób pomóc duszom w czyśćcu cierpiącym.
  9. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  10. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Buongiorno, Polsko!” – o kilku tysiącach Polaków, którzy uczestniczyli w dziękczynno – błagalnej Narodowej Pielgrzymce do Rzymu; „Powrót prymasa” – czy powrót kardynała Wyszyńskiego z więzienia sprzed 60 laty uratował Polskę przed sowieckim najazdem.
  11. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Starzec Maria, Sysło Józefa, Łuszcz Anna, Marszałek Małgorzata, Starzec Ewa i Mostek Maria.

 

INTENCJE MSZALNE - 31.X. – 6.XI. 2016 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Stanisław, Maria i Zofia Łuszcz w 21 rocznicę śmierci Marii.

2. + Karolina i Józef Karaus w rocznicę śmierci Karoliny od córki Krystyny.

 

WTOREK: - Uroczystość Wszystkich Świętych.

7.00

1. + Bogdan Kocoł.

2. + Stanisława Pajdos.

 

9.00

1. + Elżbieta Płaczek w 4 rocznicę śmierci.

2. Za zmarłych braci z róży Mariana Szwalca.

 

11.00

- + Kazimierz Wardzała.

 

14.00

1. Za wszystkich wiernych zmarłych.

2. + Irena Okarma od męża.

3. + Mirosław Starzec od kolegi Józefa Pinas z rodziną.

 

ŚRODA: - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

7.00

1. + Julia Moździerz w 30 dzień po śmierci od córek Cecylii i Bożeny z rodzinami.

2. + Zofia Kocoł.

 

10.00

- Za zmarłe siostry z róży Jadwigi Armatys.

 

17.00

- + Ludwik i Józefa Gondek w rocznicę śmierci Józefy.

 

CZWARTEK:

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Czesławy Kutrzuba.

2. Za zmarłe siostry z róży Alojzy Witek.

 

I PIĄTEK miesiąca: - Wspomnienie św. Karola Boromeusza.

6.30

1. + Julia Moździerz od chrześnika Józefa Giża z żoną.

2. + Julia Moździerz od sąsiadki Józefy Łakoma.   

 

17.00

- Za zmarłe siostry z róży Marii Madej.

 

I SOBOTA miesiąca:

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Stanisławy Kapustka.

2. Za zmarłe siostry z róży Teresy Łakoma.

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. Za zmarłych braci z róży Benedykta Żmudy.

2. + Tadeusz Armatys w 10 rocznicę śmierci od synów z rodzinami.

 

9.00

1. Za zmarłych braci z róży Józefa Kapustka.

2. + Katarzyna i Józef Łakoma.

 

11.00

1. + Elżbieta Marszałek z okazji imienin od męża i syna.

2. + Janina Róziecka.

 

16.00

- + Mariusz Wardzała od mamy.Joomla templates by a4joomla