1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w kościele jako dzień modlitwy za Kościół  na Wschodzie.
  2. We czwartek
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte Roratnie w naszym kościele będą odprawione codziennie o godzinie 1700, tylko w sobotę o godzinie 900. Jeszcze raz ogromnie zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
  4. W przyszłą niedzielę – odpust ku czci Matki Bożej z Guadalupe w kaplicy w Nowej Jastrząbce – Wesołej, suma o godzinie 1130.
  5. W dalszym ciągu są do nabycia świece adwentowe rozprowadzane przez Caritas (w cenie 5 zł  - małe i 12 zł – duże) w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zebrane ofiary będą przeznaczone na najbiedniejsze dzieci naszej Ojczyzny. Zachęcamy do zakupu i wsparcia tego dzieła.
  6. Jutro po Mszy Świętej Roratniej o godzinie 1700 – spotkanie tegorocznych kolędników misyjnych i wszystkich chętnych, którzy chcą uczestniczyć w tej akcji.
  7. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się czasopismo dla dzieci: „Promyczek dobra” ze składanką pt. „Trzej królowie”  w cenie 5 zł. Zachęcamy do zakupu i lektury.
  8. Stowarzyszenie ,,Kropla” zaprasza na rejestrację honorowych dawców szpiku do Polskiego rejestru PL-3, który jest drugim w świecie po japońskim najskuteczniejszym bankiem szpiku. Akcja ta odbędzie się  6 grudnia 2016r., we wtorek, w budynku Zespołu Szkól katolickich w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3 w godzinach 1000 - 1400. Honorowym dawcą szpiku może być każda zdrowa dorosła osoba. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości , na miejscu wypełnić ankietę i oddać 5 ml krwi. Do tej pory w Tarnowie Stowarzyszenie ,,Kropla” wspólnie z Polskim Rejestrem  PL-3 zrekrutowało ponad 4 tys. osób, z których 6 czynnie oddało szpik. Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Pinas Krystyna, Nytko Wiesława, Prędota Bożena, Pacher Mariola, Kocoł Renata i Toczek Krystyna.

INTENCJE MSZALNE – 5.XII. – 11.XII. 2016 r.

1. + Antonina i Jan Małek.

2. + Mirosław Starzec od kuzyna Mariusza z rodziną.

1. + Irena Okarma w 4 rocznicę śmierci od męża.

2. + Edward Krzysztofek w 17 rocznicę śmierci.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Ambrożego.

1. + Marian Rogowski w 28 rocznicę śmierci.

2. + Katarzyna i Ludwik Małochleb.

CZWARTEK: - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

- + Julia Moździerz od wnuków Joanny i Łukasza.

1. + Franciszek i Antonina Kocoł, + Zofia Kocoł.

2. + Rafał Masło w 1 rocznicę śmierci.

PIĄTEK:

1. + Ludwik i Ludwika Kaziród.

2. + Antoni i Tekla Zielińscy, zmarła córka Emilia.

- + Julia i Franciszek Kapustka.

III NIEDZIELA ADWENTU:

1. + Ludwik Stelmach.

2. + Elżbieta Płaczek w 4 rocznicę śmierci od mamy z rodziną.

- + Fryderyk Ziobro, + Maria Bania w 10 rocznicę śmierci Fryderyka i 37 rocznicę śmierci Marii.

- + Adam Giża w 10 rocznicę śmierci i zmarłych jego rodziców od rodziny.

- + Kazimierz Tarnowski w 7 rocznicę śmierci, syn Ryszard w 6 rocznicę śmierci.