1. Jutro przypada II dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę tj.  . Na Mszach dopołudniowych – poświęcenie owsa. Ponadto na Mszy Świętej o godzinie 900 nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych. Składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” członkiniom parafialnego oddziału Akcji Katolickiej i wszystkim osobom zaangażowanym za piękne udekorowanie naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Wymagało to wielkiego trudu i wielogodzinnego poświęcenia. Wszystkim jeszcze raz   z serca dziękujemy. Koło ołtarza Bożego Miłosierdzia można także podziwiać szopki wykonane na Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowany wspólnie ze Szkołą Podstawową.

 

PONIEDZIAŁEK: - Święto św. Szczepana.

7.00

1. + Justynka, Weronika i Edward Kuta, + Marian  Łakoma.

2. + Maria i Józef Gołdyn, + Maria Pyzdek, Rozalia Hornik.

 

9.00

1. + Wojciech i Tekla Małochleb.

2. + Stanisław Szczurek od córki Małgorzaty z rodziną.

 

11.00

- W intencji Jagody, która przyjdzie chrzest święty  i jej rodziny.

 

16.00

- + Stanisław Gasiciel w 8 rocznicę śmierci.

 

 

„Radość Bożego Narodzenia z jaką witamy przyjście Zbawiciela,

niech napełni wszystkich ufnością w moc prawdy i cierpliwością w czynieniu dobra”.

Jan Paweł II

Urbi et orbi, Rzym 1998 r.

 

 

Z okazji Świat Bożego Narodzenia składam wszystkim Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia: bliskiego i serdecznego spotkania z Nowonarodzonym Jezusem, radości serc przepełnionych Bożym pokojem, miłością i ufnością. Niech światło zaczerpnięte z betlejemskiej stajenki rozprasza wszelkie ciemności, przywraca wiarę i nadzieję, a atmosfera radości i pokoju Świat Bożego Narodzenia niech towarzyszy Wam wszystkim przez cały Nowy Rok 2017.

Z Bożonarodzeniowym pozdrowieniem

Ks. Proboszcz Robert Filipowicz Joomla templates by a4joomla