1. Dzisiaj o godzinie 14.00 w kościele pogrzeb śp. Józefa Kocoła.
2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą oprawione w następującym porządku:
a) w poniedziałek, wtorek i we czwartek o godzinie 6.30,
b) we środę i w piątek - o godzinie 17.00 , potem we środę - Nowenna do MBNP, a w piątek - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
c) w sobotę od godziny 16.15 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
3. Porządek kolędy w nadchodzącym tygodniu:
Wtorek – od godz. 14.00
Strona północna – od rodz. Antoniego Leszczyńskiego do rodz. Gębiców.
Czwartek – od godz. 13.00
Strona południowa – od rodz. Potempów do rodz. Flisów.
Piątek – od godz. 13.00
Strona północna – od rodz. Mariusza Madeja do rodz. Krzysztofa Starzec.
Sobota – od godz. 8.00
Strona południowa – od rodz. Edwarda Kocoła do rodz. Krzysztofa Łakoma.
4. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać m.in. artykuły: „Nie wywiesiliśmy białej flagi?” – o tym, że Polacy spobożnieli i w roku 2015 przychodziło w niedzielę do kościoła więcej osób niż w roku ubiegłym; „Chiara i jej rewolucja” – jak pewna Włoszka zachęciła do ewangelizowania pół miliona ludzi; „Znowu ten smog” – jak palić w piecu węglowym, żeby smog był mniejszy.
5. Do sprzątania kościoła sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Starzyk Lucyna, Stelmach Monika, Starzyk Agnieszka, Giża Wanda, Mróz Halina i Kędzior Agnieszka.

INTENCJE MSZALNE – 16.I. – 22.I.2017 r.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla pewnej rodziny w rocznicę ślubu.

WTOREK: - Wspomnienie św. Antoniego.
- + Zofia Starzec w rocznicę śmierci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Kacpra w 18 rocznicę urodzin od mamy chrzestnej.
2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Szymonka i Wiktorka w 1 rocznicę urodzin od babci.

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
- + Józef Taraszka w rocznicę śmierci.

PIĄTEK:
1. + Helena Ciochoń w rocznicę śmierci.
2. + Józef Kocoł w 7 dzień po śmierci od rodziny.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Agnieszki.
- O powrót do zdrowia dla ks. Kanonika Kazimierza oraz bł. Boże dla Huberta w 8 rocznicę urodzin i dla Ireny w 78 rocznicę urodzin.

III NIEDZIELA ZWYKŁA:
1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Jasnogórskiej Pani, światło Ducha Świętego dla Magdaleny i Julii w dniu imienin.
2. + Bronisława i Zygmunt Kiełbasa w rocznicę śmierci Bronisławy.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Kacpra w 18 rocznicę urodzin.
2. + Bogdan Kaziród w 5 rocznicę śmierci od rodziny Cygan.

- W intencji Miłosza, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

- + Maria i Stanisław Masło w 11 rocznicę śmierci Marii.