1. We wtorek w naszej parafii będzie Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się on Mszą Świętą o godzinie 630, a następnie adoracja będzie prowadzona przez poszczególne róże różańcowe:

700 – 800  -  prowadzą róże zelatorów: Marii Madej i Benedykta Żmudy.

800 – 900   - prowadzi róża zelatorki Jadwigi Armatys.

900 – 1000 - prowadzą róże zelatorów: Alojzy Witek i Teresy Łakoma.

1000 – 1100 -  prowadzą róże zelatorów: Józefy Brożek i Kazimierza Łakoma.

1100 – 1200 - prowadzą róże zelatorów: Stanisławy Kapustka i Józefa Kapustka

1200 – 1300 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Szwalca i Anny Chłopek.

1300 – 1400 - prowadzą róże zelatorów: Jerzego Lisa i Czesławy Kutrzuba.

1400 – 1500 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Madeja i Elżbiety Jeż.

1500 –  Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja róż zelatorek Janiny Chrzanowskiej i Heleny Szczurek.

1600 – 1700 - prowadzą róże zelatorów: Ryszarda Kuty i Teresy Kocoł.

1700 – Msza Święta na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, czwartek i w sobotę  o godzinie 630, we środę  – o godzinie 1700, potem Nowenna do MBNP, także w  piątek  o godzinie 1700, a następnie Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
    2. Na stoliku koło figury św. Antoniego można nabyć rozprowadzane przez panie z parafialnego Caritas świece na Święto Matki Bożej Gromnicznej w cenie 10 zł, 9 zł, 7 zł i 6 zł.
    3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
    4. Kolęda w nadchodzącym tygodniu:

Poniedziałek – od godz. 1300 - Strona południowa – od rodz. St. Partyki do rodz. Korusów.

Środa – od godz. 1300 - Podgórze.

Czwartek – od godz. 1300 - Strona północna – od rodz. Warchałowskich do rodz. Merchutów.

Sobota – od godz. 800 - Strona północna – od rodz. Józefa Okarmy + Partuły Żukowskie

1. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in artykuły: „Ekumenizm krwi” – czy nadzieja na jedność Kościoła jest utopią czy realną szansą?; Do dzisiejszego numeru jest także dołożona płyta CD, a na  niej arcydzieła muzyki klasycznej, które wykonuje jeden z najwybitniejszych tenorów świata Andrea Boccelli.
  2. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Witek Barbara, Sowa Karolina, Wenc Bogusława, Rogoza Adam, Szostak Kinga i Chrzanowska Sylwia.

INTENCJE MSZALNE – 23.I. – 29.I. 2017 r.

- + Julia Moździerz od chrześnika Stanisława z rodziną.

WTOREK: - Wspomnienie św. Franciszka Salezego. Dzień adoracji parafialnej.

- + Mirosław Starzec od Julii Kudła z rodziną.

- + Maria Stelmach w 1 rocznicę śmierci od córki Agnieszki z rodziną.

ŚRODA: - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

1. + Piotr i Julia Kozioł zmarli synowie: Stanisław i Antoni w 27 rocznicę śmierci Piotra.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Emilii i jej rodziny z okazji przyjęcia chrztu świętego.

CZWARTEK: - Wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.

- + Benedykt Zaucha w rocznicę śmierci.

PIĄTEK: - Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza.

- + Kazimiera Łakoma od członkiń róży Stanisławy Kapustka.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

- + Julia Moździerz od Augustyna Marszałek z rodziną.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA:

1.  W pewnej Bogu wiadomej intencji.

2. + Mariusz Wardzała od siostrzenicy Karoliny z mężem.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże w Nowym Roku dla Marii z okazji imienin i urodzin.

2. + Mieczysław Kutrzuba.

- O dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Zuzi w dniu urodzin.