1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek,wtorek, czwartek i wsobotę  rano o godzinie 630, we środę i w piątek o godzinie 1700, a po nich we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes -  Światowy Dzień Chorego. W tym dniu odbędzie sięparafialna pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie. Bezpłatny wyjazd  z naszej parafii o godzinie 900. Tam w Tuchowie – możliwość spowiedzi świętej, a następnie Msza Święta o godzinie 1030. Prosimy, aby chętni zapisywali się u pań z Caritasu.
  3. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele parafialne. Zgodnie z dotychczasowym zwyczajem, zwracam się z prośbą o ofiary w kopertach w wysokości 50 zł (kto chce, może ofiarować więcej). Zebrane ofiary będą przeznaczone na opłatę ogrzewania kościoła w okresie zimowym oraz wkrótce rozpoczynające się inwestycje w naszym kościele. Za ich złożone z góry składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Helenka poszła do nieba” – o zamordowanej w Boliwii polskiej wolontariuszce; „Syberyjskie cuda” - o pracujących tam od 2001 siostrach albertynkach; „Mistrz krawiecki” – o życiu duchowego przewodnika młodego Karola Wojtyły Janie Tyranowskim.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Partyka Ewa, Szwalec Maria, Kużdżał Barbara, Janiszewski Waldemar, Żuławińska Renata i Marcinek Anna.

 

INTENCJE MSZALNE - 6.II. – 12.II. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

– + Julia Moździerz od Katarzyny.

 

WTOREK:

6.30

– + Kazimiera Łakoma od szwagierki Marii Łakoma z rodziną.

 

ŚRODA:

17.00

– + Józef  Małochleb w rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK:

6.30

– + Mirosław Starzec od Marzeny i Arkadiusza Stelmach z rodziną.

 

PIĄTEK:

17.00

– + Anna Stelmach w 12 rocznicę śmierci.

 

SOBOTA:

6.30

– + Mirosław Starzec od Haliny i Stanisława Kobyleckich.

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. + Stanisław Marszałek w 5 rocznicę śmierci od żony z dziećmi.

2. + Julia Moździerz od rodziny Mróz.

 

9.00

– + Barbara Wajda w 1 rocznicę śmierci od męża z dziećmi.

 

11.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Zofii w 50 rocznicę urodzin od męża Janusza z dziećmi.

2. + Władysław Nytko w 8 rocznicę śmierci.

 

16.00

– + Mariusz Wardzała od chrześnicy Agnieszki.Joomla templates by a4joomla