1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek i we czwartek  o godzinie 630.
  2. We środę z racji 15 – dnia miesiącaw intencji naszej parafii, potem o godzinie 1700Msza Święta, a po niej Nowenna do MBNP.
  3. W piątek  Msza Święta także o godzinie 1700, a po niej – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. We środę po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 1700 – spotkanie z dziećmi klas III „A” i II przygotowującymi się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  5. Natomiast w sobotę – od godziny 1615 – różaniec prowadzony przez dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum, w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta, na zakończenie której ucałujemy relikwie bł. Franciszka i Hiacynty. Jest to nabożeństwo obowiązkowe dla uczniów klas I i II Gimnazjum, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone w kopertach, a przeznaczone na ogrzewanie kościoła w okresie zimowym oraz wkrótce rozpoczynające się prace w kościele.
  7. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Krzywda alimentacyjna” – o 300 tys. polskich rodziców unikających płacenia alimentów swoim dzieciom; „ RewoŁucja” – o życiu Łucji dos Santos, jednej z uczestniczek Maryjnych objawień w Fatimie.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Bania Anna, Leszczyńska Dorota, Wielgus Justyna, Kawa Bożena, Niemczura Agnieszka i Kuzak Agnieszka.

INTENCJE MSZALNE – 13.II. - 19.II. 2017 r.

- + Józef Kocoł w 30 dzień po śmierci od chrześnika.

WTOREK: - Święto świętych Cyryla i Metodego.

- + Julia Moździerz od wnuczki Marioli z mężem.

1. + Maria Maślanka.

2. + Julian Małek w 7 dzień po śmierci.

- + Kazimiera Łakoma od Łucji i Ryszarda Wójcik z rodziną.

PIĄTEK:

1. + Mirosław Starzec od kuzyna Rafała z rodziną.

2. W intencji Alana, który przyjął chrzest święty i jego rodziny.

- + Katarzyna, Władysław i Tadeusz Podolscy.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1  + Stefania i Stanisław Kołodziej w 2 rocznicę śmierci Stanisława.

2. + Mariusz Wardzała od Krystyny Łuszcz z rodziną.

1. + Stanisław Jeż w 35  rocznicę śmierci.

2. O zdrowie i siłę w walce w chorobie dla Józefa od kolegów i koleżanek z klasy.

- + Władysława Leszczyńska w 3 rocznicę śmierci od syna Roberta z rodziną.

- + Janina i Kazimierz Tarnowscy w 24 rocznicę śmierci Janiny.