1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtoreki we czwartek  o godzinie 630.
  2. We środę z racji 15 – dnia miesiącaw intencji naszej parafii, potem o godzinie 1700 – Msza Święta, a po niej Nowenna do MBNP.
  3. W piątek – od godziny 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa (prowadzi młodzież Gimnazjum),  a po niej Msza Święta.
  4. Natomiast w sobotę – od godziny 1615 – różaniec prowadzony przez dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum, w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta, na zakończenie której ucałujemy relikwie bł. Franciszkai Hiacynty.
  5. W przyszłą niedzielę – odpust ku czci św. Józefa w Luszowicach, suma o godzinie 1100.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu (2 kwietnia) i trwać będą do środy 5 kwietnia ( wtedy będzie spowiedź święta).
  7. W ostatnim czasie zostały przekazane księżom Msze Święte pogrzebowe za naszych wiernych zmarłych:
    1. + Kazimierz Kuta (14 intencji) – odprawia ks. Dariusz Buras – Administrator Apostolski w Atyrau (Kazachstan);
    2. + Wawrzyniec Bandyk (30 intencji) – odprawiają Księża z Domu Księży Emerytów w Tarnowie;
    3. + Kazimiera Łakoma (3 intencje) i + Mariusz Wardzała (7 intencji)  – odprawia ks. Kazimierz Trybuła z Przytuliska św. brata Alberta  w Grywałdzie;
    4. + Wiktoria Marcinek (25 intencji) – odprawi ks. Michał Witek ze Zgromadzenia Księży Filipinów w Tarnowie.
  8. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Pokuta, pokuta, pokuta!” -  wizja piekła ukazana w Fatimie przypomina, że grzech ma tragiczne konsekwencje; „Przestroga” – o wydanej w 1937 roku encyklice „Divini Redemptoris” papieża Piusa XI ostrzegającej świat przed bezbożnym komunizmem;
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Gawron Bogusława, Czarnik Szymon, Sasak Małgorzata, Armatys Stefania, Skoczeń Agnieszka i Stach – Węgrzyn Agata.

 

INTENCJE MSZALNE – 13.III. – 19.III. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

– + Weronika Marcinek w 30 dzień po śmierci od rodziców i rodzeństwa.

 

WTOREK:

6.30

– +  Wawrzyniec Bandyk w 30 dzień po śmierci od żony z dziećmi.

 

ŚRODA:

17.00

1. + Genowefa i Stanisław Kuta.

2. + Kazimierz Wielgus w 7 rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK:

6.30

– + Franciszek i Ludwika Nytko i zmarłe rodzeństwo.

 

PIĄTEK:

17.00

1. + Józef Łakoma, + Edward Madej.

2. + Józef Kocoł od chrześnicy Barbary.

 

SOBOTA:

17.00

– + Józefa i Ludwik Gondek z okazji imienin Józefy.

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

7.00

1. + Franciszek Stelmach w 23 rocznicę śmierci.

2. + Józef  Zaraza od córki Marty z rodziną.

 

9.00

1. + Józef  i Józefa Jeż w dniu imienin, + Franciszek Mucha.

2. + Piotr Nytko w 6 rocznicę śmierci od całej rodziny.

 

11.00

1. + Józefa i Józef Szatko w dniu imienin.

2. + Józefa  i Józef  Wiatr, + Józef Duź.

 

16.00

– + Jan i Józefa Starzec w dniu imienin Józefy.

 

 

 

POGRZEBOWE INTENCJE MSZALNE PRZEKAZANE DO ODPRAWIENIA KS. KANONIKOWI KAZIMIERZOWI TRYBULE Z GRYWAŁDU

+ KAZIMIERA ŁAKOMA

  1. Od wnuczki Patrycji z rodziną.
  2. Od właścicieli sklepu Ochał.
  3. Od Władysława i Krystyny Książek.

+ MARIUSZ WARDZAŁA

  1. Od koleżanek i kolegów z pracy siostry Józefy.
  2. Od koleżanek i kolegów z pracy siostry Józefy.
  3. Od koleżanek i kolegów z pracy siostry Józefy.
  4. Od Danusi z Chicago
  5. Od rodziny Wróblów z Jaworska.
  6. Od Grzegorza Lis z rodziną z Zabłędzy.
  7. Od rodziny z Brnia.

 

POGRZEBOWE INTENCJE MSZALNE PRZEKAZANE DO  ODPRAWIENIA  KS. MICHAŁOWI WITKOWI  ZE ZGROMADZENIA KSIĘŻY FILIPINÓW W TARNOWIE

 

+ WERONIKA MARCINEK

  1. Od Tomasza i Danuty Furczoń  z dziećmi.
  2. Od Andrzeja i Magdaleny Furczoń z dziećmi.
  3. Od Mieczysława i Haliny Furczoń
  4. Od Wojciecha i Sylwii Furczoń z dziećmi.
  5. Od Magdaleny i Dariusza Bryja z dziećmi.
  6. Od Eweliny i Bartosza Furczoń z dziećmi.
  7. Od Dominka
  8. Od Anety i Jakuba Furczoń z córką.
  9. Od firmy Bruk – Bet sp. z o.o.
  10. Od pracowników Termaliki Bruk – Bet.
  11. Od rodziny Boguckich.
  12. Od Grzegorza Wajdy z rodziną.
  13. Od pani Agnieszki i pani Edyty.
  14. Od rodziny Jachymów z córkami
  15. Od rodziny Skopków z dziećmi.
  16. Od rodziny Nowaków.
  17. Od babci.
  18. Od Krzysztofa i Joanny Marszałek.
  19. Od Genowefy i Jana Kempor.
  20. Od przyjaciół brata Michała.
  21. Od wujka Dariusza Bogacz z rodziną.
  22. Od cioci Iwony wraz mężem i córkami.
  23. Od dziadzia i babci Bogaczów.
  24. Od matki chrzestnej Bożeny Furga z rodziną.
  25. Od Anny i Roberta Niemiec z dziećmi.


Joomla templates by a4joomla