1. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP (przeniesiona z dnia dzisiejszego). W naszym kościele Msze Święte będą zarówno rano o godzinie 630, jak i po południu o godzinie 1700
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione:
    1. we wtoreki we czwartek  o godzinie 630,
    2. we środę – o godzinie 1700, a po niej Nowenna do MBNP.
    3. w piątek – od godziny 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa (prowadzą panie z Parafialnego Oddziału Caritas),  a po niej Msza Święta.
  3. Natomiast w sobotę przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia. Msza Święta będzie o godzinie 900. W tym dniu istnieje także możliwość Duchowej Adopcji dziecka. Polega ona na odmawianiu przez dziewięć miesięcy jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału, szczególnie  wszystkie matki wraz ze swoimi dziećmi, także matki w stanie błogosławionym.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych  w kościele.
  5. Dzisiaj – odpust ku czci św. Józefa w Luszowicach, suma o godzinie 1100.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Broń normalnej rodziny” – i ty masz szansę włączyć się w obronę normalnej rodziny. Wystarczy, że poprzesz akcję „Mamo, Tato i Dzieci”. W dzisiejszym numerze jest specjalny formularz; „Dookoła szalała śmierć” – o cudownie uratowanych w Hiroszimie, nad którą dnia 6 sierpnia 1945 roku wybuchła bomba atomowa;  „Błogosławieństwo z Aleppo” – o syryjskich rodzinach otrzymujących od Polaków pomoc w ramach akcji Rodzina Rodzinie.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę po Mszy Świętej są proszone następujące osoby: Staroń Kazimiera, Wajda Józef, Grela Sławomir, Sasak Henryka i Wójcik Cecylia.

INTENCJE MSZALNE – 20.III. – 26.III. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - Uroczystość św. Józefa.

- + Franciszek Stelmach w 23 rocznicę śmierci od syna z rodziną.

1. + Genowefa i Stanisław Kuta.

2. + Stanisława i Tadeusz Wójcik w 20 rocznicę śmierci Stanisławy.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze bł. Boże dla Julii od rodziców.

1. + Julia i Stanisław Szostak, + Adam Szponder w 32 rocznicę śmierci Adama.

2. + Janina i Tadeusz Łuszcz w 7 rocznicę śmierci Tadeusza.

- + Maria i Marian Jojczyk w 5 rocznicę śmierci Marii.

PIĄTEK:

1. + Wiktoria Kuta w 30 dzień po śmierci od Grzegorza z rodziną.

2. + Katarzyna i Stanisław Stachura.

SOBOTA: - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

- + Kazimierz, Anna i Jan Małochleb.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Bronisławy w rocznicę urodzin od syna Krzysztofa z rodziną.

2. + Katarzyna, Władysław i Eugeniusz Nytko w rocznicę śmierci Katarzyny.

1. + Elżbieta Marszałek w 5 rocznicę śmierci od męża i syna.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w minionym roku z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla rodziny Łakoma w 2017 roku.

- + Bogdan Kocoł w 5 rocznicę śmierci.

- + Augustyn Nytko w 2 rocznicę śmierci.