1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione:
    1. w poniedziałek, wtorek i we czwartek o godzinie 6.30,
    2. we środę – o godzinie 17.00, potem Nowenna do MBNP,
    3. w piątek od godziny 16.40 – koronka do Miłosierdzia Bożego, 17.00– Droga Krzyżowa (poprowadzą panie z Akcji Katolickiej), potem Msza Święta,
    4. w I sobotę miesiąca – o godzinie 8.00.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Te rekolekcje poprowadzi dyrektor Archiwum Diecezjalnego w Tarnowie . Do południa Msze Święte połączone z nauką rekolekcyjną będą o zwykłej porze tj. o godzinie 700, 900 i 1100. Po południu , a po nich ostatnia Msza Święta.
  3. W najnowszym numerze  „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Odmawiajcie codziennie różaniec” – w każdym z sześciu objawień fatimskich powtarza się prośba Maryi o modlitwę różańcową; „ W szatni wisi krzyż” – rozmowa z Jackiem Magierą, trenerem piłkarzy Legii Warszawa; „Pamięć o sprawiedliwych” - o otwartym przed rokiem w Markowej k. Łańcuta muzeum rodziny Ulmów, ratującej w czasie II wojny światowej Żydów.
  4. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajdują się ostatnie już baranki oraz paschaliki „Caritas”, które przyniesiemy na procesję światła w Wigilię Paschalną.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Byczyńska Justyna, Nytko Anna, Łuszcz Marta, Bogacz Teresa i Kukliński Tadeusz.

INTENCJE MSZALNE – 27.III. – 2.IV. 2017 r.

- + Kazimiera Łakoma od bratanicy Michaliny z rodziną.

- + Józef Kocoł od bratanicy Joanny z rodziną.

1. + Jan Dziekan w rocznicę śmierci od żony i dzieci.

2. + Antonina i Franciszek Kocoł w rocznicę śmierci.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w 80 rocznicę urodzin dla pewnej osoby.

PIĄTEK:

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Justyny w 18 rocznicę urodzin od rodziców.

I SOBOTA miesiąca:

- + Mariusz Wardzała od Władysławy Kędzior i Anny Witek.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – początek rekolekcji Wielkopostnych:

1. + Janina Lis w rocznicę śmierci.

2. + Józef Kocoł od rodziny Sysłów.

1. Z prośbą o opiekę Matki Bożej Bolesnej na czas operacji i leczenia dla pewnej osoby.

2. + Bronisława Kapustka w 1 rocznicę śmierci od całej rodziny.

3. + Julian Małek od żony.

1. + Ludwika i Jan Marszałek w 16 rocznicę śmierci Ludwiki.

2. + Kazimierz Kuta od Haliny i Stanisława Łuszcz.

- + Kazimierz Chrzanowski w 27 rocznicę śmierci.