1. Program trwających rekolekcji:

PONIEDZIAŁEK

  700 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNA

  830 – NABOŻEŃSTWO DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJUM

 915 – MSZA ŚWIĘTA WSPÓLNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

1000 – NABOŻEŃSTWO DLA DZIECI SZKOŁY  PODSTAWOWEJ

1800 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ   DLA WSZYSTKICH , a potem nauka stanowa dla wszystkich niewiast (matki, wdowy, osoby samotne)

WTOREK

  700 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  830 – NABOŻEŃSTWO  DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJUM

  915 – MSZA ŚWIĘTA WSPÓLNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

1000 – NABOŻEŃSTWO  DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

1800 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ DLA WSZYSTKICH, a potem nauka stanowa dla wszystkich mężczyzn (ojcowie, wdowcy, kawalerowie)

ŚRODA

  700 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

  830 – NABOŻEŃSTWO  DLA  MŁODZIEŻY GIMNAZJUM ( potem spowiedź święta młodzieży)

1000 – NABOŻEŃSTWO DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

1100 – 1200 – SPOWIEDŹ ŚWIĘTA – CZĘŚĆ I

1400 – MSZA ŚWIĘTA DLA CHORYCH, CIERPIĄCYCH   I SAMOTNYCH

1500 – 1630 – SPOWIEDŹ ŚWIĘTA – CZĘŚĆ II

1600 – 1630 – PRZERWA

1630 – 1800 –  SPOWIEDŹ ŚWIĘTA – CZĘŚĆ III

1800 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ DLA WSZYSTKICH  NA

ZAKOŃCZENIE  REKOLEKCJI.

  1. We czwartek i w sobotę – Msze Święte rano o godzinie 630.
  2. I piątek  - Msza Święta  rano o godzinie 630, a po południu od godziny 1700 – prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, 1740 – koronka do Miłosierdzia Bożego i o 1800 –Droga Krzyżowa ( poprowadzi klasa III Gimnazjum)i  Msza Święta, a po niej – spotkanie z dziećmi klas II i III „A” przygotowującymi się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  3. W I piątek od godziny 800 – przedświąteczny objazd chorych po domach.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 1100 poświęcenie i procesja z palmami wokół kościoła. Po Mszy Świętej – rozstrzygnięcie przez komisję organizowanego wspólnie ze Szkołą Podstawową  konkursu na najpiękniejszą palmę rodzinną. Regulamin tego konkursu znajduje się na stronie internetowej szkoły. Składka na tacę w tym dniu będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  5. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego”  możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów: m.in. „Co można zrobić z cierpieniem? – dlaczego w Fatimie Maryja prosi dzieci o przyjęcie cierpienia; „Akcja dekoncentracja” -  o mediach w Polsce, gdzie aż 76% rynku prasy znajduje się w rękach zagranicznego kapitału; „Pasterz w jądrze ciemności” – o ks. Stanley,u Rother pierwszym męczenniku pochodzącym z USA, zamordowanym  w Gwatemali.
  6. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się także czasopismo dla dzieci: „Promyczek dobra” w cenie 5 zł. W środku wiele ciekawych artykułów, także niespodzianka: suwak literowy.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę  o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Sysło Halina, Merchut Dorota, Merchut Anna, Rogowska Maria, Kołodziej Zofia, Kowalczyk Wiesław.

 

INTENCJE MSZALNE – 3.IV. – 9.IV. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - II dzień rekolekcji św.

7.00

– + Kazimiera Łakoma od sąsiadów Armatysów.

 

9.15

– + Weronika Marcinek od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkół.

 

18.00

1. + Kazimierz Kuta od Marii.

2. + Mariusz Wardzała od rodziny Filipowskich.

 

WTOREK: - III dzień rekolekcji św.

7.00

1. + Józef  Kocoł od siostry.

2. + Wawrzyniec Bandyk od siostry Katarzyny z rodziną.

 

9.15

– + Weronika Marcinek od uczniów Gimnazjum i rodziców.

 

18.00

– + Kazimierz Łakoma w 7 dzień po pogrzebie od dzieci.

 

ŚRODA: - dzień spowiedzi świętej wielkopostnej.

7.00

– + Tadeusz Sitko w 1 rocznicę śmierci.

 

14.00

– + Kazimierz Kuta od Moniki i Łukasza Łuszcz.

 

18.00

1. O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Kevina w 7 rocznicę urodzin.

2. + Anna Kwapniewska w 7 dzień po śmierci od męża i synów z rodzinami.

 

CZWARTEK:

6.30

– + Kazimiera Łakoma od rodziny Szatków z Lisiej Góry.

 

I PIĄTEK miesiąca:

6.30

– + Julian Małek od siostry Marii.

 

18.00

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Dawida w 18 rocznicę urodzin. 

 

SOBOTA:

6.30

– + Józef Kocoł od Elżbiety i Michała Kozioł z rodziną.

 

NIEDZIELA PALMOWA:

7.00

1. + Zbigniew Trybulec w rocznicę śmierci od córki Renaty.

2. + Wawrzyniec Bandyk od mamy.

 

9.00

1. + Julia, Stanisław i Władysław Szostak w 10 rocznicę śmierci Stanisława.

2. + Kazimierz Kuta od Roberta Łuszcz z rodziną.

 

11.00

1. O zdrowie, bł. Boże dla Józefy Stelmach z okazji 90 – tych urodzin.

2. + Jerzy Sitko w rocznicę śmierci.

 

16.00

– + Mariusz Wardzała od  Danuty i Bolesława Habel.



Joomla templates by a4joomla