1. Jutro – II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 900, 1100 i 1600. Składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom prowadzącym nabożeństwa Drogi Krzyżowej w czasie zakończonego Wielkiego Postu, jak również, tym którzy włączyli się aktywnie w godne przeżycie Triduum Paschalnego i dzisiejszej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego: paniom z Akcji Katolickiej za przygotowanie pięknej Ciemnicy i Grobu Pańskiego, sprzątającym kościół, strażakom za służbę przy Grobie i pomoc w czasie procesji rezurekcyjnej, niosącym obrazy  i feretrony, różom różańcowym za prowadzenie adoracji, panu kościelnemu i organiście, paniom dbającym składającym ofiary podczas adoracji krzyża na odnowienie zabytków w Ziemi Świętej. Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim parafianom oraz gościom życzę niech Chrystus Pan Zmartwychwstały udzieli wam wszelkich łask w życiu, odwagi w działaniu, pogody ducha w przeciwnościach, silnej woli i żywej nadziei w trudnościach. Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego opromienia waszą codzienność promieniami Bożych łask, a Maryja – bolejąca, ale również radująca się Królowa Niebios wyprasza każdemu i każdej z was u Swojego Syna pełnię darów płynących z Jego śmierci i zmartwychwstania. Szczęść Boże.

 

INTENCJE MSZALNE – 17.IV. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

7.00

1. + Marta Łakoma w rocznicę śmierci.

2. + Aniela i Franciszek Dochnal w 10 rocznicę śmierci Franciszka.

 

9.00

1. + Edward Madej.

2. + Helena, Jan i Edward Zaucha.

 

11.00

1. + Stanisław Papuga w 14 rocznicę śmierci i z okazji imienin.

2. + ks. kan. Kazimierz Zaucha w 1 rocznicę śmierci od rodzin z Lisiej Góry.

 

16.00

– + Andrzej Żmuda w 20 rocznicę śmierci od żony z rodziną.

 

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY:

18..00

– + Kazimierz Kuta od Henryka z rodziną.

 

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY:

18.00

1. + Stanisława Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Julian Małek od rodziny Okarmów.

 

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

18.00

– + Wawrzyniec Bandyk od brata Stanisława z rodziną.

 

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

18.00

1. + Robert Sobczyk w 2 rocznicę śmierci.

2. + Julian Małek od rodziny Pytlów.

 

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY:

8.00

– + Mariusz Wardzała od rodziny Okulskich.

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:

7.00

1. + Wojciech i Tekla Małochleb.

2. + Jan Bandyk w 33 rocznicę śmierci.

 

9.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na kolejne lata dla Grażyny i Janusza w 35 rocznicę ślubu od syna Piotra z rodziną i córki Karoliny.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 35 rocznicę ślubu.

 

11.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Stanisława z okazji 40 rocznicy ślubu.

2. W intencji Aleksandry, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

 

16.00

– + Grzegorz, Maria i Piotr i zmarli z rodziny.Joomla templates by a4joomla