1. Dzisiaj – II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 900, 1100 i 1600. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę na tacę przeznaczoną na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. Trwa Oktawa Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, w czasie której zachęcamy do udziału we Mszach Świętych, które będą od wtorku do piątku o godzinie 1800 oraz do nawiedzania cmentarza parafialnego i modlitwy za zmarłych. Będzie ona wyrazem naszej wiary w zmartwychwstanie tych, którzy odeszli oraz miłości i wdzięczności wobec nich.
  3. Natomiast w sobotę Msza Święta rano o godzinie 800.
  4. Kontynuujemy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego, która będzie codziennie po Mszy Świętej.
  5. W niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego.
  6. Także w niedzielę – odpust ku czci św. Wojciecha w Lisiej Górze. Msze Święte o godzinie 650, 830 i 1100.
  7. We czwartek po Mszy Świętej o godzinie 1800– spotkanie z dziećmi klasy III „B” przygotowującymi się do I rocznicy Komunii Świętej (będzie ona za 2 tygodnie w niedzielę 30.IV. o godzinie 1100), natomiast w piątek także po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z dziećmi klasy II i III „A” wraz z rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Świętej, która będzie miała miejsce w naszej parafii 7.V. o godzinie 1100.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Kawalec Irena, Łakoma Marcelina, Kapustka Stanisława, Armatys Genowefa, Kawalec Bogusława i Humienny Iwona.

INTENCJE MSZALNE – 17.IV. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

1. + Marta Łakoma w rocznicę śmierci.

2. + Aniela i Franciszek Dochnal w 10 rocznicę śmierci Franciszka.

1. + Edward Madej.

2. + Helena, Jan i Edward Zaucha.

1. + Stanisław Papuga w 14 rocznicę śmierci i z okazji imienin.

2. + ks. kan. Kazimierz Zaucha w 1 rocznicę śmierci od rodzin z Lisiej Góry.

– + Andrzej Żmuda w 20 rocznicę śmierci od żony z rodziną.

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY:

18..00

– + Kazimierz Kuta od Henryka z rodziną.

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY:

1. + Stanisława Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Julian Małek od rodziny Okarmów.

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

– + Wawrzyniec Bandyk od brata Stanisława z rodziną.

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

1. + Robert Sobczyk w 2 rocznicę śmierci.

2. + Julian Małek od rodziny Pytlów.

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY:

– + Mariusz Wardzała od rodziny Okulskich.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:

1. + Wojciech i Tekla Małochleb.

2. + Jan Bandyk w 33 rocznicę śmierci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na kolejne lata dla Grażyny i Janusza w 35 rocznicę ślubu od syna Piotra z rodziną i córki Karoliny.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 35 rocznicę ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Stanisława z okazji 40 rocznicy ślubu.

2. W intencji Aleksandry, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

– + Grzegorz, Maria i Piotr i zmarli z rodziny.