1. W nachodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawionew poniedziałek i we wtorek rano o godzinie 630, natomiast   we środę , a po niej Nowenna do MBNP.
  2. We czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). Jest to święto obowiązkowe. W tym dniu Msze Święte o godzinie 700, 1000 i 1600. Po Mszy Świętej o godzinie 1000 procesja do 4 ołtarzy. Prosimy o przygotowanie obrazów, feretronów, sztandarów, o udział dzieci klas II i III „a” w strojach komunijnych, dziewczynek sypiących kwiaty i chłopców dzwoniących. Prosimy również strażaków o dopilnowanie porządku na drodze. Na całej trasie samochody będzie można zaparkować tylko na nowym parkingu. Składka na tacę w tym dniu będzie przeznaczona na hospicja naszej diecezji.
  3. W , w tym tygodniu w piątek i w sobotę Msza Święta o godzinie 1800, a po niej procesja wokół kościoła, natomiast w przyszłą niedzielę procesja - po Mszy Świętej  o godzinie 1100.
  4. W piątek przed Mszą Świętą o godzinie 1800 - przedstawienie przygotowane przez scholę „Armia Matki Bożej”, ukazujące kolejne objawienie Matki Bożej z Fatimy, które miało miejsce dnia 13.VI. 1917 r.
  5. W sobotę natomiast od godziny 1715 - różaniecprowadzony przez dzieci przedszkolne, dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum, w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, potem Msza Święta.
  6. W przyszłą niedzielę – odpust ku czci św. Brata Alberta Chmielowskiego w kaplicy w Brniu – suma o godzinie 1100.
  7. Także w przyszłą  niedzielę  będziemy przeżywać Diecezjalne Święto Rodziny. Ks. Biskup Andrzej Jeż zaprasza przedstawicieli rodzin z całej diecezji na starosądeckie Błonia. Centralnym punktem będzie Msza św. o godz. 1000 sprawowana przy Ołtarzu Papieskim w intencji rodzin.  Po jej zakończeniu odbędzie się festyn dla rodzin. Z naszego Dekanatu Tarnów – Północ jest organizowana  pielgrzymka autokarowa do Starego Sącza.  Koszt przejazdu autokarem 15 zł. od osoby. Wyjazd  z Lisiej Góry o godzinie 715. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapisu  w zakrystii do środy włącznie.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkich ofiarodawcom, który wsparli odbudowę kapliczki na górce koło sklepu.
  9. Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie informuje że, dzieci, które w tym roku szkolnym uczyły się w I klasie szkoły przystąpią do I Komunii świętej w klasie TRZECIEJ!
  10. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Chemiczny „przyjaciel” – o nadużywaniu alkoholu i sposobach walki z uzależnieniem; „Wystarczy tylko dziesiątka” – o wielkiej mocy Żywego Różańca. Do numeru jest także dołożony bezpłatny dodatek z pieśniami eucharystycznymi na procesję Bożego Ciała.
  11. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Szczurek Małgorzata, Stano Antoni, Nosal Marzena, Taraszka Maria i Pinas Krystyna.

INTENCJE MSZALNE – 12.VI. – 18.VI. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie bł. Romana Sitko.

1. + Genowefa Kuta.

2. + Kazimierz Kuta od siostrzeńca Józefa Konieczkowskiego z rodziną.

WTOREK: - Wspomnienie św. Antoniego z Padwy.

1. + Janina Nytko w rocznicę śmierci od syna  z rodziną.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą  o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej  dla Antoniego w dniu imienin.

ŚRODA: - Wspomnienie bł. Michała Kozala.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże  i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery i Antoniego z okazji rocznicy ślubu.

2. + Mariusz Wardzała od kolegi Lucjana z rodziną.

CZWARTEK: - UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.

1. + Zdzisław Filipowski w 30 dzień po śmierci od dzieci z rodzinami.

2. + Wawrzyniec Bandyk od córki.

1. O szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże w rodzinach z rejonu Partuł Żukowskich.

2. O szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże w rodzinach z rejonu Okręglika.

- + Edward Ciochoń od kuzynek Teresy i Stanisławy.

PIĄTEK:

1. O szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże w rodzinach od drogi cmentarnej do drogi na Wolę Rzędzińską po obydwu stronach.

2. + Stefania i Kazimierz Marszałek w 2 rocznicę śmierci Stefanii.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki  Bożej dla Emilii w 1 rocznicę urodzin i całej rodziny.

2. Z podziękowaniem za 5 lat nabożeństw fatimskich w naszej parafii z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla wszystkich biorących w nich udział i wspólnie się modlących.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Henryk, Maria i Tomasz Kiełbasa w 40 rocznicę śmierci Henryka.

2. + Eugeniusz  Pytel w 25 rocznicę śmierci.

1. O szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże  w rodzinach od Janiny Chrzanowskiej do kościoła po obydwu stronach drogi.

2.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Michała z okazji 18 urodzin od rodziców i siostry.

- O szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże  w rodzinach z rejonu Partuł Lisiogórskich.

- + Bronisław i Rozalia Paproccy.