1. We czwartek  przeżywamy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu o godzinie 700, 1000 i 1800. Składka na tacę będzie przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego.
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione w następującym porządku:
    1. w poniedziałek i wtorek  - rano o godzinie 630,
    2. we środę i w piątek – wieczorem o godzinie 1800, a po nich: we środę – nowenna do MBNP, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,
    3. w I sobotę miesiąca rano o godzinie 800.
  3. Od soboty rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski pod hasłem: Maryjo, pomóż nam odważnie głosić Ewangelię”. Będzie on trwał do przyszłej niedzieli 9 lipca. Dokładny program tego odpustu jest wywieszony w gablotce parafialnej. Gorąco zachęcam wszystkich do udziału w tym odpuście.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Zawsze z nami” – o jedynych na ziemiach polskich objawieniach Matki Bożej w Gietrzwałdzie sprzed 140 laty; „Jak skała” – o życiu beatyfikowanego dzisiaj arcybiskupa litewskiego Teofiliusa Matulionisa, który przesiedział 20 lat w najgorszych sowieckich łagrach, zamordowanego śmiertelnym zastrzykiem przez komunistów przed 55 laty; „Zdrowo być aktywnym” – o potrzebie aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka, niezależnie od wieku.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kuzak Genowefa, Szostak Józefa, Borzęcka Józefa, Ostrowska Józefa i Szatko Zygmunt.

INTENCJE MSZALNE – 26.VI. – 2.VII. 2017 r.

1. + Kazimierz Kuta od rodziny Kocołów.

2. + Julian Małek od rodziny Setlak – Czerneckich.

1. + Genowefa Nytko w 30 dzień po śmierci od córki Krystyny z rodziną.

2. + Władysław Starzec w dniu imienin.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Ireneusza.

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Teresy Kocoł.

2. O bł. Boże, opiekę Matki Bożej oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Edyty.

CZWARTEK: - Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów.

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla braci z róży Ryszarda Kuty.

2. + Edward Kuta w rocznicę śmierci.

1. + Danuta Duź w rocznicę urodzin.

2. Za zmarłych z rodziny Wapienników.

- Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, zdrowie, ukończenie szkoły z prośbą o dalszą opiekę Bożą i bezpieczną pracę z okazji urodzin dla pewnej osoby.

PIĄTEK:

- + Józef  Wapiennik w 6 rocznicę śmierci.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Marian Rogowski w dniu imienin.

2. + Helena, Jan i Edward w 25 rocznicę śmierci Heleny od córki z rodz.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA:

- O zdrowie, bł. Boże dla Zofii w 80 rocznicę urodzin.

- + Antoni i Kazimiera Łakoma od wnuczki Moniki z rodziną.

- + Katarzyna i Ludwik Małochleb w rocznicę śmierci.

- + Stanisław i Maria Masło w rocznicę śmierci Stanisława.