1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawionew następującym porządku:
    1. w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę rano  o godzinie 630.
    2. we środę - o godzinie 1800, potem Nowenna do MBNP,
    3. w I piątek miesiąca - Msza Święta  rano o godzinie 630, a po południu od godziny 1700 – prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, 1740 – koronka do Miłosierdzia Bożego i o  1800nabożeństwo do Serca Jezusowego Msza Święta.
  2. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: we środę od godziny 1700 – 1800dla dzieci szkolnych, w I piątek także od godziny 1700 – 1800dla wszystkich oraz codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. Do niedzieli będzie trwał Wielki Odpust Tuchowski pod hasłem: Maryjo, pomóż nam odważnie głosić Ewangelię”. Dokładny program tego odpustu jest wywieszony w gablotce parafialnej. Caritas Parafialna organizuje pielgrzymkę na nabożeństwo dla ludzi chorych, cierpiących i starszych w piątek o godzinie 1500. Wyjazd z Zaczarnia o godzinie 1300. Zapisy u pań z Caritasu. Wszystkich gorąco zachęcamy do licznego udziału w tym odpuście.
  4. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  5. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Zbudujmy sobie raj” – dlaczego przynależność do masonów jest niemożliwe do pogodzenia z wiarą chrześcijańską?; „Kardynałowie Franciszka” – dlaczego papież Franciszek mianuje coraz mniej kardynałów z Europy ?; „Smutne serce Boga” – wywiad z cudownie uratowaną przed aborcją Anną Musiał.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Boruta Joanna, Piękosz Janina, Gąsiorek Maria, Zając Teresa i Szostak Danuta.

INTENCJE MSZALNE – 3.VII. – 9.VII. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto św. Tomasza.

- + Wawrzyniec Bandyk od rodziny Gąsiorów.

1. + Maria Starzec w 7 dzień po śmierci od córek z rodzinami.

2. + Julian Małek od Barbary i Andrzeja Mróz.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MBNP w dalszym życiu dla Izabeli i Stefana Chrobaków w 60 rocznicę ślubu.

2. + Mariusz Wardzała od Zofii Madej z rodziną.

CZWARTEK: - Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

1. + Jan i Józefa Banaś w rocznicę śmierci Józefy.

2. + Wiktoria Kuta od rodziny Kocołów.

I PIĄTEK miesiąca:

- + Wawrzyniec Bandyk od siostrzeńca Sebastiana z rodziną.

- + Jan Wiatr.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Barbary i Jakuba w 5 rocznicę ślubu  od rodziców.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Antoniego z okazji imienin.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA:

1.  O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki bożej dla rodzin przygotowujących IV ołtarz na Boże Ciało.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Kornelii w 1 rocznicę urodzin od  babci  Elżbiety z mężem.

1. + Jan Nowak w 5 rocznicę śmierci.

2. Z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mariana z okazji imienin i rocznicy ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże na każdy dzień życia oraz szczęśliwe zdanie egzaminu dla Dominika w 18 rocznicę urodzin od rodziców i siostry.

2. O zdrowie, bł. Boże dla Haviera w 1 rocznicę urodzin od dziadków.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla Danuty i Roberta oraz ich dzieci z okazji 20 rocznicy ślubu.