1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano godzinie 630.
  2. Natomiast we środę i w piątek Msza Święta o godzinie 1800, a po nich nabożeństwa: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych w związku z wtorkowym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, motocyklistów i podróżujących.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  5. W prezbiterium koło ołtarza głównego zostały umieszczone 3 nowe, piękne, mosiężne lichtarze. Ich fundatorowi ks. kan. Janowi, składam z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. Msza Święta dożynkowa w naszej parafii będzie za 3 tygodnie 13 sierpnia o godzinie 1500, natomiast odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej – 3 września połączony z Jubileuszem 50 – lecia kapłaństwa naszego Rodaka ks. prałata Kazimierza Starca.
  7. Niestety zapowiadana na wtorek pielgrzymka autokarowa do Częstochowy nie odbędzie się ze względu na małą ilość chętnych.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Piękna Polska” – jak walczyć z fałszywymi mitami na temat polskiej historii panującymi za Zachodzie?; „Kiedyś ich znajdziemy…” – o nieznanym do dzisiaj miejscu pochówku nawet 2 tys. zamordowanych przez Sowietów w lipcu 1945 r. mieszkańców Puszczy Augustowskiej; „Misja za kratami” – o trudnej pracy wychowawczej wśród więźniów.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Łakoma Anna, Flis Celina, Brożek Marta, Habel Danuta i Chudzik Lucjan.

INTENCJE MSZALNE – 24.VII. – 30.VII.2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Kingi.

1. + Julia i Paweł Chrobak w rocznicę śmierci Julii.

2. + Julian Małek od Marka Jachym z rodziną.

3. + Wiktoria Kuta od Grażyny Konieczkowskiej z rodziną.

WTOREK: - Święto św. Jakuba.

1. + Krystyna Budzik w 2 rocznicę śmierci od rodziny Pinasów.

2. + Wawrzyniec Bandyk od siostrzeńca Adriana Szatko.

3. + Wawrzyniec Bandyk od brata Jana z rodziną (poza parafią).

ŚRODA: - Wspomnienie świętych Joachima i Anny.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny w dniu imienin i w 50 rocznicę urodzin od mamy i cioci.

2. + Antoni Leszczyński w 7 dzień po śmierci od żony.

1. + Maria Starzec w 30 dzień po śmierci od córek z rodzinami.

2. + Kazimierz Łakoma od sąsiada Pawła Borka (poza parafią).

PIĄTEK:

1. + Bronisława i Zdzisław Filipowscy w 3 rocznicę śmierci Bronisławy.

2. + Maria, Józef  i Franciszek Rzepa w 26 rocznicę śmierci Marii.

3. + Andrzej Masłowski od brata Romana (poza parafią).

SOBOTA: - Wspomnienie św. Marty.

1. Za zmarłych rodziców Anielę i Walentego od córki Zofii.

2. + Julian Małek od Barbary Małek z rodziną.

3. + Julian Małek od znajomych z Dębicy (poza parafią).

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Romana w 30 rocznicę ślubu od dzieci.

2. + Wawrzyniec Bandyk od radnych i Rady Sołeckiej.

1. Z podziękowaniem wszystkim darczyńcom Kółka Rolniczego za złożone ofiary na budowę podjazdu dla niepełnosprawnych z prośbą o zdrowie, bł. Boże i  opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich rodzin.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski od Matki Bożej Tuchowskiej z prośbą o dalszą Jej opiekę nad pielgrzymami pierwszopiątkowymi i ks. proboszczem.

1. W intencji Alicji, która przyjęła chrzest święty i jej  rodziny.

2. + Mieczysław Niemiec w 26 rocznicę śmierci.

- W intencji Izabeli, która przyjęła chrzest święty i jej rodziców z okazji 20 rocznicy ich ślubu.