1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione:
    1. w poniedziałek, wtorek i czwartek rano o godzinie 630, we środę o godzinie 1800, potem Nowenna do MBNP.
    2. W I piątek miesiąca Msza Święta zarówno rano o godzinie 630, a wieczorem od godziny 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja, 1740 – koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do Serca Pana Jezusa, a potem Msza Święta.
    3. W I sobotę miesiąca , połączona z nabożeństwem przebłagalnym za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
  2. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1700 – 1800, dla dorosłych w piątek także od godziny 1700 – 1800 oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. W I piątek od godziny 800 - objazd chorych po domach.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Telefon od papieża” – do kogo dzwonił papież Franciszek; „Barykada nadziei” – o przypadającej we wtorek 73 roczny Powstania Warszawskiego.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Prusak Elżbieta, Cygan Krystyna, Kordzikowska Barbara, Sasak Jolanta, Kozioł Ewa, Krzysztofek Ewa i Bogacz Ewa.

INTENCJE MSZALNE – 31.VII. - 6.VIII. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.

1. + Julian Małek od Teresy Małek z rodziną.

2. + Wawrzyniec Bandyk od Beaty z Michałem, Mateusza z Eweliną.

3. + Andrzej Masłowski od brata Zygmunta z dziećmi.

WTOREK: - Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin dla pewnej osoby.

2. + Wiktoria Kuta od Józefa Konieczkowskiego z rodziną.

3. + Edward Ciochoń od siostry Anny z rodziną.

1. + Kazimierz Łakoma od Stanisławy i Edwarda Marszałek.

2. + Anna Kwapniewska od Jerzego i Józefy Starzyk z rodziną.

3. + Zdzisław Filipowski od córki Józefy z rodziną.

1. + Julian Małek od Emilii i Tadeusza Kiełbasa.

2. + Kazimierz Witek od siostrzeńca Daniela.

I PIĄTEK miesiąca: - Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.

- + Kazimierz Łakoma od chrześnicy Beaty.

- + Danuta Duź w 3 rocznicę śmierci od syna Grzegorza z rodziną.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Zdzisław Filipowski od córki Bogusławy z mężem.

2. + Kazimierz Bańdur w rocznicę śmierci.

NIEDZIELA: - ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.

1. + Janina i Bronisław Sysło w rocznicę śmierci Janiny.

2. + Anna Kwapniewska od Stanisławy i Edwarda Marszałek.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Natalii w 18 rocznicę urodzin od rodziców i rodzeństwa.

2. + Roman, Janina, Bronisława i Józef Kapustka w 40 rocznicę śmierci Romana od całej rodziny.

1. W intencji Emilii, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

2. + Bronisław Pyrek w 7 rocznicę śmierci od dzieci.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej na kolejne lata dla pewnej rodziny.