1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, natomiast we środę i w piątek o godzinie 1800, a po nich nabożeństwa: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę Msze Święte do południa będą jak w każdą niedzielę tj. 7.00, 9.00 i 1100. Natomiast po południu o godzinie 1500 będzie Msza Święta dożynkowa jako wyraz wdzięczności Bogu i Matce Najświętszej za szczęśliwe żniwa (nie będzie już Mszy Świętej o godzinie 1600).
  3. Także w przyszłą niedzielę składka na tacę jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i w Krakowie.
  4. Jutro o godzinie 1600 w kościele pogrzeb śp. Andrzeja Kamykowskiego.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy II św. Franciszka odbędzie się dzisiaj o godzinie 1900 w kościele bł. Karoliny w Tarnowie. Wtedy także będzie można jeszcze się zapisać na pielgrzymkę.
  6. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać wiele artykułów m.in. „Boży chlebek dla Bożych dzieci” – o dzieciach niepełnosprawnych intelektualnie, które potrzebują rozmów o Bogu i uczestnictwa w sakramentach świętych; „Rodzice pożegnali Charliego” – o śmierci 11- miesięcznego dziecka cierpiącego od urodzenia na rzadki rodzaj choroby; „Pallas Beata” – o życiu codziennym Beaty Gaj, z jednej strony profesorki słynnego Uniwersytetu w Oxfordzie, a z drugiej matki pięciorga dzieci, w tym jednego niepełnosprawnego.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Łakoma Teresa, Kuta Krzysztof, Gasiciel Jacek, Gasiciel Tomasz, Lazarowicz Anna i Stelmach Jadwiga.

INTENCJE MSZALNE - 7.VIII. – 13.VIII.2017 r.

1. + Wiktoria Kuta od Stanisława Partyka z żoną.

2. + Julian Małek od siostry Izabeli.

WTOREK: - Wspomnienie św. Dominika.

1. + Edward Ciochoń od chrześnicy Iwony z rodziną.

2. + Kazimierz Witek od Anny i Wojciecha.

ŚRODA: - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.

1. + Anna Kwapniewska od Magdaleny i Wiesława Nytko z dziećmi.

2. + Kazimierz Łakoma od rodziny Flisów.

CZWARTEK: - Święto św. Wawrzyńca.

1. + Wiktoria Kuta od siostrzenicy Małgorzaty Obal z rodziną.

2. + Julian Małek od Maksymiliana Cygan z żoną i synkiem.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Klary.

1. + Helena Płaczek w 6 rocznicę śmierci.

2. + Andrzej Kamykowski w 7 dzień po śmierci od rodziny.

1. + Zofia i Zygmunt Wardzała w rocznicę śmierci Zofii.

2. + Andrzej Masłowski od sąsiadów Bogumiły i Zbigniewa Kawalec.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Bogdan Kocoł z okazji imienin.

2. + Zdzisław Filipowski od syna Andrzeja z rodziną.

1. + Anna Kwapniewska od syna Krzysztofa z żoną i córką.

2 . O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Elżbiety Jeż i ich rodzin.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Bernadety i Jakuba Bibro w 1 rocznicę ślubu.

2. W intencji Adama, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

- Z podziękowaniem za zachowanie od burz, gradobicia i innych nieszczęść, za szczęśliwie zebrane plony, z prośbą o bł. Boże w rodzinach z rejonu od drogi na Wolę Rzędzińską do pana Józefa Łakoma po obu stronach.