1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w poniedziałek, czwartek i w sobotę  rano o godzinie 630
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty. Msza Święta o godzinie 1800, a po niej ucałowanie relikwii świętej.
  3. We środę - Msza święta także o godzinie 1800, a po niej Nowenna do MBNP.
  4. W piątek obchodzimy  Uroczystość Narodzenia NMP – głównej patronki naszej Diecezji. Msze Święte zarówno rano o godzinie 630, jak i wieczorem o godzinie 1800. Po Mszach Świętych poświęcenie ziarna siewnego.
  5. Ponadto jutro  - o godzinie 815 Msza Święta – na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego zarówno dla wszystkich uczniów naszego Zespołu Szkół, jak i dzieci Przedszkola wraz z rodzicami.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejszą ofiarę tacy przeznaczoną  na cele parafialne.
  7. W przyszłą środę 13 września odbędzie się parafialna pielgrzymka dla ludzi starszych, chorych, samotnych do Odporyszowa w ramach Wielkiego Odpustu. Wyjazd z Zaczarnia o godzinie 1500, tam Msza Święta o  1700. Zapisy tradycyjnie u pań z Caritasu.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Niedziela bez Mszy nie jest niedzielą” – dlaczego dzisiaj tak wielu chrześcijan lekceważy obowiązek uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii?; „Między wilki” – o posłudze od 800 lat w Ziemi Świętej  ojców franciszkanów opiekującymi się wieloma świętymi zabytkami; „Światło w ciemności” – o życiu św. Matki Teresy z Kalkuty, której wspomnienie liturgiczne obchodzimy w najbliższy wtorek.
  9. We czwartek o godzinie 1800 – zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
  10. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Filipowska Elżbieta, Sysło Krystyna, Ciochoń Renata, Wróbel Anna i Mietelska Anna.

INTENCJE MSZALNE - 4.IX. – 10.IX.2017 r.

- + Andrzej Kamykowski w 30 dzień po śmierci od rodziny.

1. Z podziękowaniem za szczęśliwe wakacje z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w nowym szkolnym dla księdza Kazimierza, Dyrekcji, Nauczyciel i Wychowawców, dzieci i młodzieży naszej szkoły oraz pracowników obsługi szkolnej.

2. + Anna Kwapniewska od nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Zaczarniu.

WTOREK: - Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty.

1. + Zdzisław Filipowski od rodziny Wardzałów i Masłów.

2. + Janina Marszałek w 7 dzień po pogrzebie od rodziny.

3. + Kazimierz Łakoma od Rady Gminy.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Anny i Marka w 25 rocznicę ślubu i ich dzieci.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Jadwigi z okazji urodzin od córki Moniki i syna Piotra z rodzinami.

3. + Anna Kwapniewska od sąsiadów Łakoma i Krakowskich.

1. + Kazimierz Witek od kuzynki Krystyny Trela z rodziną.

2. + Julian Małek od Mirosława i Marii Małek z rodziną.

PIĄTEK: - Uroczystość Narodzenia NMP.

- + Edward Ciochoń od cioci Rozalii i Barbary.

1. + Stanisława Grycz w 6 rocznicę śmierci.

2. + Wiktoria Kuta od Małgorzaty i Henryka Łuszcz.

1. + Kazimierz Łakoma od Władysława z rodziną.

2. + Julian Małek od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Maria i Stanisław Żmuda.

2. Z podziękowaniem za otrzymane w życiu łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla żony i synów.

1. + Jan Łakoma w 7 rocznicę śmierci od córki Małgorzaty.

2. + Czesław i Danuta Cichoń w 7 rocznicę śmierci Czesława od syna Romana z rodziną.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Kamila w 18 rocznicę urodzin od rodziców.

- + Władysław Gasiciel z okazji 22 rocznicy śmierci.