1. Jutro i we wtorek - ostatnie nabożeństwa różańcowe o godzinie 1700, a po nich Msza Święta. Wcześniej od godziny 1600 – 1700spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych oraz I piątkiem miesiąca.
 2. We środęUroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze Święte jak w każdą niedzielę tj. o  godzinie 700, 900 i 1100, natomiast po południu Msza Święta o godzinie 1400, a po niej procesja na cmentarz połączona z modlitwą za zmarłych. W ten dzień wzorem lat ubiegłych przed wejściem na nasz cmentarz będą zbierane ofiary na WSD w Tarnowie. Za ich złożenie składamy z góry serdeczne „Bóg zapłać”
 3. We czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte połączone z czytaniem wypominek jednorazowych będą o godz. 7.00 (wcześniej od godziny 630 – wypominki), 1000 i 1700.
 4. W pozostałe dni tygodnia: w piątek i w sobotę, w trwającej oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych Msze Święte będą odprawione o godzinie 1700, po nich różaniec za zmarłych.
 5. Ponadto w I piątek Msza Święta będzie także rano o godzinie 630, natomiast wieczorem od godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna, o 1640 – koronka do Bożego Miłosierdzia, o 1700 – Msza Święta, a po niej różaniec za zmarłych.
 6. W sobotę po Mszy Świętej o godzinie 1700 procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Jest to nabożeństwo obowiązkowe dla wszystkich klas (począwszy od klasy VI do III Gimnazjum), przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 7. Ponadto jutro o godzinie 1400 – pogrzeb śp. Rozalii Ciochoń.
 8. Od Uroczystości Wszystkich Świętych przez całą można zyskać (w jeden dzień za jedną duszę). Warunki do jego uzyskania są następujące: spowiedź święta, Komunia Święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, również lekkiego, nawiedzenia cmentarza. Będąc w stanie łaski uświęcającej starajmy się jak najliczniej uczestniczyć w nabożeństwach w ciągu całego tygodnia, aby wypełnić wszystkie warunki do uzyskania tego odpustu  i w ten sposób pomóc duszom w czyśćcu cierpiącym.
 9. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
 10. Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego pomagającego Kościołom w krajach misyjnych, ofiarom wojen, prześladowań  i kataklizmów zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej parafii o zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wywóz tego sprzętu będzie miał miejsce w przyszły czwartek – 9.XI.  o godzinie 930. Do tego czasu prosimy o przywożenie tego sprzętu na plac firmy „Hakpol”. Ulotki na ten temat znajdują się koło figury św. Antoniego.
 11. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „ Umierać, nie żyć” – dlatego nie trzeba się bać umierania? Kiedy śmierć jest dobra?; „Gdy lekarz żałuje aborcji” – co czuje lekarz dokonywujący zabiegu przerywania ciąży. Do numeru jest także dołożony obrazek z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące do codziennego odmawiania. 
 12. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Ablewicz Stanisław, Czosnyka Marta, Taraszka Lidia, Taraszka Bożena, Wojtanowski Michał i Szczurek Dorota.

 

INTENCJE MSZALNE – 30.X. – 5.XI. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Wiesława i Kazimierz Łakoma w 8 rocznicę śmierci Wiesławy.

2. + Stanisława i Tadeusz Wójcik w 54 rocznicę śmierci Tadeusza.

 

WTOREK:

17.00

1. + Julia i Franciszek Kapustka.

2. + Kazimierz Witek od Krzysztofa Starzec z rodziną.

 

ŚRODA: - Uroczystość Wszystkich Świętych.

7.00

1. + Bogdan Kocoł.

2. + Zofia Czarnik od wnuka Piotra z żoną i dziećmi.

 

9.00

1. + Elżbieta Płaczek w 5 rocznicę śmierci.

2. + Anna i Piotr Kuta.

 

11.00

- Za wszystkich wiernych zmarłych.

 

14.00

1. + Irena Okarma.

2. + Kazimierz i Mariusz Wardzała.

 

CZWARTEK: - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

7.00

- + Józefa i Ludwik Gondek w rocznicę śmierci Józefy

 

10.00

- + Kazimiera i Antoni Łakoma w 1 rocznicę śmierci Kazimiery.

- Kapłani odprawiają Msze Święte za wszystkich wiernych zmarłych,

 

17.00

- w intencjach Ojca Świętego i według własnej intencji.

 

I PIĄTEK miesiąca:

6.30

 - + Genowefa Nytko od córki Marii.

 

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Józefy Brożek.

2. + Rozalia Ciochoń w 7 dzień po śmierci od córki Barbary.

 

I SOBOTA miesiąca – Wspomnienie św. Karola Boromeusza.

17.00

1. Za zmarłe siostry z róży Anny Chłopek.

2. Za zmarłe siostry z róży Teresy Łakoma.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bartłomieja w dniu imienin.

 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. Za zmarłych braci z róży Benedykta Żmudy.

2. Za zmarłych braci z róży Mariana Madeja.

 

9.00

1. Za zmarłych braci z róży Józefa Kapustki.

2. + Elżbieta Marszałek z okazji imienin od męża z synem.

 

11.00

- + Józef  i Maria Jeż w 50 rocznicę śmierci Marii.

 

16.00

- + Antoni Leszczyński od syna Mirosława z rodziną.Joomla templates by a4joomla