1. Dzisiaj o godzinie 1400 w kościele – Msza Święta pogrzebowa za duszę śp. Weroniki Mróz, pół godziny wcześniej – różaniec.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, we środę i w piątek o godzinie 1700,  a po nich: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie roku liturgicznego.
  4. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  5. Do dzisiejszego  numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożony kalendarz ścienny na rok 2018 ze św. Józefem. Ponadto możemy przeczytać m.in. artykuły: „Życie należy do Boga” – aż trudno uwierzyć, że w roku 2016 5400 Polaków odebrało sobie życie. Co o samobójstwie mówi Kościół ?; „Morderca na beatyfikacji” – o życiu zamordowanej w Indiach siostrze Rani Marii, na beatyfikacji której wziął udział człowiek, który zadał jej ponad 50 śmiertelnych ciosów nożem; „Wczesne dzieci” – jak wygląda życie rodzin, którym rodzi się wcześniak?.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Jarowska Elżbieta, Słowik Halina, Zając Ewelina, Kuta Bogusława i Nytko Karolina.

INTENCJE MSZALNE – 20.XI. – 26.XI. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK: Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.

1. + Julian Małek.

2. + Paweł  i Weronika Łakoma.

3. + Maria Starzec od wnuka Piotra z rodziną.

WTOREK: - Wspomnienie Ofiarowania NMP.

1. + Genowefa Nytko od rodziny Wawrzonów.

2. + Andrzej Kamykowski od śp. Rozalii i Barbary Ciochoń.

3. + Antoni Leszczyński od swatowej Janiny Kałuckiej.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Cecylii.

1. Za zmarłe siostry z róży Heleny Szczurek.

2. + Maria i Zygmunt Starzec, syn Stanisław.

3. + Julia i Franciszek Szatko w 28 rocznicę śmierci Julii.

1. + Stanisław Szczurek od rodziny.

2. + Weronika Mróz w 7 dzień po śmierci od córki z rodzeństwem.

3. + Genowefa Nytko od  synowej Józefy.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac i towarzyszy.

1. + Maria i Czesław Stachura w rocznicę śmierci Czesława.

2. + Genowefa i Stanisław Kuta.

3. + Zdzisław Filipowski od rodziny Merchut.

1. + Jan  i Antonina Małek.

2. + Katarzyna i Ludwik Małochleb.

3. + Zdzisław Filipowski od rodziny Chrobaków.

NIEDZIELA: - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

1. + Genowefa i Gustaw Kuklińscy w rocznicę śmierci Genowefy.

2. + Ludwik Stelmach w 22 rocznicę śmierci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Ewy Sobczyk w 50 rocznicę urodzin od córek.

2. + Eugenia i Stanisław Błażkowski w 21 rocznicę śmierci Stanisława od córki Krystyny z dziećmi.

- W intencji Julii, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

- + Andrzej Kamykowski od Marka z Siemiechowa, długoletniego współpracownika i kolegi.