1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano o godzinie 630, we środę o godzinie 1700, a po niej – Nowenna do MBNP.
  2. W I piątek miesiąca – Msza Święta zarówno rano o godzinie 630, natomiast po południu od godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja, o 1640– koronka do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa  i Msza Święta.
  3. Natomiast w I sobotę miesiąca Msza Święta rano o godzinie 800.
  4. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1600 – 1700, również I piątek także od godziny 1600 – 1700 oraz w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  5. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.  W zakrystii są do zakupu lampiony dla dzieci na Msze Święte Roratnie w cenie 5 zł.
  6. We środę po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie wszystkich kolędników misyjnych oraz tych, którzy chcą uczestniczyć w tej akcji.
  7. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Papież jedzie do Azji” – o pielgrzymce Ojca Świętego do Birmy i Bangladeszu; W cieniu Bandery” – jak rozmawiać z Ukrainą o historii, aby nie zniszczyć szans na lepszą przyszłość;
  9. Na stoliku koło figury św. Antoniego są także czasopisma misyjne: dla dzieci – „Świat misyjny” po 2,50 gr oraz dla dorosłych – „Misje dzisiaj” w cenie 3 zł oraz obrazki z jubileuszu 25 – lecia kapłaństwa ks. Stanisława Kity, proboszcza w Starych Żukowicach.
  10. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Mechla Bożena, Okarma Danuta, Lis Barbara, Kaziród Marta i Pytel Angelika.

INTENCJE MSZALNE – 27.XI. – 3.XII. 2017 r.

1. + Rozalia Ciochoń w 30 dzień po śmierci od syna.

2. + Maria Starzec od wnuka Pawła z rodziną.

3. + Antoni Leszczyński od Julii Kuta.

1. + Genowefa Nytko od wnuczki Magdaleny.

2. + Andrzej Kamykowski od teściowej.

3. + Maria Szatko od rodziny Szatków.

1. Z podziękowaniem Panu Bogu za szczęśliwą operację i powrót do zdrowia oraz za nieustanną opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla pewnej osoby.

2. + Jan Łuszcz w 14 rocznicę śmierci.

3. + Helena, Wojciech i Julia Madej.

CZWARTEK: - Święto św. Andrzeja, Apostoła.

1. + Andrzej i Maria Gasiciel w dniu imienin Andrzeja.

2. + Mieczysław Nytko w rocznicę śmierci od brata Wiesława  z rodziną.

3. + Andrzej Masłowski od żony Haliny z dziećmi i wnukami.

I PIĄTEK miesiąca:

1. + Genowefa Nytko od syna Jerzego.

2. + Andrzej Kamykowski od żony.

- + Bronisław i Edward Potempa w 20 rocznicę śmierci Bronisława.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Alojzy Nytko w 20 rocznicę śmierci.

2. + Jan i Anna Łuszcz w rocznicę śmierci Anny.

3. + Zdzisław Filipowski od Józefa i Józefy Sysło.

I NIEDZIELA ADWENTU:

1. + Irena Okarma w 5 rocznicę śmierci od męża.

2. + Elżbieta Płaczek w rocznicę śmierci od mamy z rodziną.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Janiny Stelmach w 90 rocznicę urodzin od córki Zuzanny  i syna Wiesława oraz wnuków i prawnuków.

2. + Jolanta Kuraś, Anna Chrapkowska, Teresa i Henryk Krzepiński, Alicja i Danuta Dzikowska w 1 rocznicę śmierci Jolanty.

3. + Andrzej Banaś  z okazji imienin od żony i dzieci z rodzinami.

- + Antoni i Kazimiera Łakoma w 16 rocznicę śmierci Antoniego.

- + Stanisław Madej w 14 rocznicę śmierci.