1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w kościele jako dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie.
 2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte Roratnie w naszym kościele będą odprawione codziennie o godzinie 1700. Jeszcze raz ogromnie zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
 3. W piątek z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1615koronka ku czci  siedmiu Boleści NMP w intencji całej naszej parafii.
 4. W sobotę od godziny 1615  będzie różaniec prowadzony przez przedszkolaków, dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, potem Msza Święta.
 5. Od soboty także rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus.
 6. W przyszłą środę (20.XII.) będzie w naszej parafii adwentowa spowiedź święta. Rozpocznie się ona o godzinie 1030 i będzie z przerwami trwać do godziny 1700. Dokładny porządek tej spowiedzi zostanie podany w przyszłą niedzielę.
 7. Dzisiaj – odpust ku czci Matki Bożej z Guadalupe w kaplicy w Nowej Jastrząbce – Wesołej, suma o godzinie 1130.
 8. W dalszym ciągu są do nabycia świece adwentowe  w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zebrane ofiary będą przeznaczone na najbiedniejsze dzieci naszej Ojczyzny. Zachęcamy do zakupu i wsparcia tego dzieła.
 9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” pani Jadwidze Armatys za przewodzenie naszemu parafialnemu oddziałowi „Caritas” przez wiele lat. Równocześnie osoby chętne, energiczne, pragnące służyć Bogu i ludziom zachęcamy do zapisu i współpracy w ramach tej organizacji.
 10. We środę po Mszy Świętej Roratniej o godzinie 1700 – spotkanie tegorocznych kolędników misyjnych wraz z rodzicami.
 11. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „ Polski misjonarz biskupem” – o kapłanie tarnowskiej diecezji ks. Mirosławie Gucwie, który został biskupem RŚA; „ Jestem matką w żałobie” – o życiu pani Aleksandry,  matce 4 – letniego Karola i trojga dzieci, które poroniła; „Symbol zdrady” – o przywódcach konfederacji targowickiej.
 12. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Porosło Krystyna, Wiśniewska Zuzanna, Partyka Krzysztof, Partyka Marian, Wodzisz Klaudia i Łuszcz Marta.

 

INTENCJE MSZALNE – 11.XII. – 17.XII. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Julian Małek.

2. + Zdzisław Filipowski od Anny i Sławomira Łuszcz.

 

WTOREK:

17.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mateuszka w dniu urodzin.

2. + Genowefa Nytko od sąsiadów Książek i Nytko.

 

ŚRODA: - Wspomnienie św. Łucji.

17.00

1. + Andrzej Kamykowski od córek.

2. + Maria Starzec od rodziny Słowików i Zająców.

 

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Jana od Krzyża.

17.00

1. + Zdzisław Filipowski od Renaty i Kacperka.

2. + Stanisław Nowak w 23 rocznicę śmierci.

 

PIĄTEK:

17.00

1. + Stefania Sitko.

2. + Antoni i Tekla Zielińscy, córka Emilia. 

 

SOBOTA:

17.00

1. + Weronika Mróz w 30 dzień po śmierci od córki z rodzeństwem.

2. + Antoni Leszczyński od syna Artura z rodziną.

 

III NIEDZIELA ADWENTU:

7.00

1. + Justynka, Weronika i Edward Kuta, + Marian Łakoma.

2. + Mieczysław i Janusz Pytel.

 

9.00

1. + Stanisław Wardzała w 22 rocznicę śmierci.

2. + Eugeniusz i Stanisława Zielińscy.

 

11.00

- + Józefa i Ludwik Gondek w rocznicę śmierci Ludwika.

 

16.00

- + Tadeusz Zając w 3 rocznicę śmierci od żony z dziećmi.

1.                  Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w kościele jako dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie.

2.                  W nadchodzącym tygodniu Msze Święte Roratnie w naszym kościele będą odprawione codziennie o godzinie 1700. Jeszcze raz ogromnie zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.

3.                  W piątek z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1615koronka ku czci  siedmiu Boleści NMP w intencji całej naszej parafii.

4.                  W sobotę od godziny 1615  będzie różaniec prowadzony przez przedszkolaków, dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, potem Msza Święta.

5.                  Od soboty także rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus.

6.                  W przyszłą środę (20.XII.) będzie w naszej parafii adwentowa spowiedź święta. Rozpocznie się ona o godzinie 1030 i będzie z przerwami trwać do godziny 1700. Dokładny porządek tej spowiedzi zostanie podany w przyszłą niedzielę.

7.                  Dzisiaj – odpust ku czci Matki Bożej z Guadalupe w kaplicy w Nowej Jastrząbce – Wesołej, suma o godzinie 1130.

8.                  W dalszym ciągu są do nabycia świece adwentowe  w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zebrane ofiary będą przeznaczone na najbiedniejsze dzieci naszej Ojczyzny. Zachęcamy do zakupu i wsparcia tego dzieła.

9.                  Składamy serdeczne „Bóg zapłać” pani Jadwidze Armatys za przewodzenie naszemu parafialnemu oddziałowi „Caritas” przez wiele lat. Równocześnie osoby chętne, energiczne, pragnące służyć Bogu i ludziom zachęcamy do zapisu i współpracy w ramach tej organizacji.

10.              We środę po Mszy Świętej Roratniej o godzinie 1700 – spotkanie tegorocznych kolędników misyjnych wraz z rodzicami.

11.              W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „ Polski misjonarz biskupem” – o kapłanie tarnowskiej diecezji ks. Mirosławie Gucwie, który został biskupem RŚA; „ Jestem matką w żałobie” – o życiu pani Aleksandry,  matce 4 – letniego Karola i trojga dzieci, które poroniła; „Symbol zdrady” – o przywódcach konfederacji targowickiej.

12.              Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Porosło Krystyna, Wiśniewska Zuzanna, Partyka Krzysztof, Partyka Marian, Wodzisz Klaudia i Łuszcz Marta.

INTENCJE MSZALNE – 11.XII. – 17.XII. 2017 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Julian Małek.

2. + Zdzisław Filipowski od Anny i Sławomira Łuszcz.

WTOREK:

17.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mateuszka w dniu urodzin.

2. + Genowefa Nytko od sąsiadów Książek i Nytko.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Łucji.

17.00

1. + Andrzej Kamykowski od córek.

2. + Maria Starzec od rodziny Słowików i Zająców.

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Jana od Krzyża.

17.00

1. + Zdzisław Filipowski od Renaty i Kacperka.

2. + Stanisław Nowak w 23 rocznicę śmierci.

PIĄTEK:

17.00

1. + Stefania Sitko.

2. + Antoni i Tekla Zielińscy, córka Emilia. 

SOBOTA:

17.00

1. + Weronika Mróz w 30 dzień po śmierci od córki z rodzeństwem.

2. + Antoni Leszczyński od syna Artura z rodziną.

III NIEDZIELA ADWENTU:

7.00

1. + Justynka, Weronika i Edward Kuta, + Marian Łakoma.

2. + Mieczysław i Janusz Pytel.

9.00

1. + Stanisław Wardzała w 22 rocznicę śmierci.

2. + Eugeniusz i Stanisława Zielińscy.

11.00

- + Józefa i Ludwik Gondek w rocznicę śmierci Ludwika.

16.00

- + Tadeusz Zając w 3 rocznicę śmierci od żony z dziećmi.Joomla templates by a4joomla