1. Dzisiaj po Mszy Świętej około godziny 1200 będą przedstawione Jasełka przygotowane przez naszych przedszkolaków.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione codziennie rano o godzinie 630, ponadto we środę i w piątek także wieczorem o godzinie 1700, a po nich: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Porządek kolędy w nadchodzącym tygodniu:
    Poniedziałek – od godz. 1400
    Strona południowa – od rodz. Chrobaków do rodz. Krzysztofa Łakoma
    Środa - od godz. 1500
    Strona północna – od rodz. Mariusza Madeja do rodz. Krzysztofa Starzec.
    Czwartek – od godz. 1500
    Strona południowa – od rodz. St. Partyki do rodz. Korusów.
    Piątek – od godz. 1400
    Strona północna – od rodz. Warchałowskich do rodz. Merchutów.
  4. W sobotę w Tylmanowej odbędzie się XX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Wyjazd naszych kolędników o godzinie 715 spod kościoła parafialnego. Zapisy w zakrystii.
  5. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać wiele ciekawych artykułów m. in.: „Przerażająca statystyka” – według watykańskiej agencji prasowej Fides w 2017 roku 23 misjonarzy katolickich zarówno duchownych, jak i świeckich zostało zamordowanych za swoje powołanie i głoszenie Ewangelii; „Szpital (nie)przyjazny rodzicom ?” – co wolno rodzicom towarzyszącym dziecku przebywającemu w szpitalu ?; „Wiara prymasa” – o kardynale Stefanie Wyszyńskim, który obronił Polaków przed komunizmem, dzięki swojej głębokiej wierze.
  6. Na stoliku koło figury św. Antoniego jest także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł. W środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, także specjalna naklejka ze św. Józefem.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kuraś Izabela, Ważny Ewa, Żołądź Jolanta, Okarma Anna i Stono Ewelina.

INTENCJE MSZALNE – 8.I. – 14.I.2018 r.

1. + Genowefa Nytko od wnuka Dawida z rodziną.

2. + Maria Starzec od Teresy i Andrzeja Zając.

1. + Andrzej Kamykowski od Stanisława Ciochonia.

2.  Zmarli z rodziny majora Józefa Nytko.

- + Kazimierz, Anna i Jan Małochleb.

- + Władysław Sitko w rocznicę śmierci.

1  + Zofia i Zygmunt Wardzała w rocznicę śmierci Zygmunta.

2. + Genowefa Nytko od wnuka Mirosława z rodziną.

PIĄTEK:

- + Władysław Starzec w 23 rocznicę śmierci.

- + Arkadiusz Kotalma z okazji imienin.

1. + Paweł i Weronika Łakoma.

2. + Zdzisław Filipowski od Sylwii i Piotra Kędzior z dziećmi.

3. + Antoni Leszczyński od chrześnicy Małgorzaty Ciochoń z rodziną.

II NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Józef Kocoł w 1 rocznicę śmierci.

2. + Stanisław i Maria Pawłowscy w rocznicę śmierci Marii.

1. + Stanisław i Janina Szatko w rocznicę śmierci Janiny.

2. + Bronisław i Edward Potempa w 16 rocznicę śmierci Edwarda.

1. W intencji Maksymiliana, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

2. + Julia Nytko w 28 rocznicę śmierci, + Józef  i Józefa Taraszka w rocznicę śmierci.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Jasnogórskiej Pani w dniu imienin dla pewnej osoby.

Do piątku włącznie będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za śp. Mariusza Wardzałę: w poniedziałek, wtorek i czwartek rano o 6.30, we środę i w piątek o 17.00.