1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą oprawione w następującym porządku:
    1. w poniedziałek – o godzinie 1700, wcześniej z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1615 - koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii,
    2. we wtorek  i w czwartek – rano o godzinie 630,
    3. we środę i  w piątek-  o godzinie 1700 , potem we środę  - Nowenna do MBNP, a w piątek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
    4. w sobotę od godziny 1615  - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
  2. W przyszłą niedzielę Msza Święta o godzinie 1100 będzie dla wszystkich dzieci naszej parafii, począwszy od tych przedszkolnych aż do uczniów Szkoły Podstawowej. Prosimy rodziców o umożliwienie ich udziału w tej specjalnej dla nich Eucharystii.
  3. Z racji zakończonej w piątek wizytacji kolędowej składam w imieniu ks. Kazimierza i swoim, podziękowanie za otwarcie drzwi Waszych domów na dar Chrystusowego błogosławieństwa, a także za przyjęcie nas kapłanów do Waszych rodzin. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za życzliwość okazywaną wobec kapłanów, jak również wobec Pana Organisty. Jeszcze raz składamy wszystkim wraz z Panem Organistą z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać m.in. artykuły: „Boży maratończyk” – o życiu św. Stanisława Koski, którego rok rozpoczynamy; „Pomiędzy biegunami” – o rozpoczynającej się pielgrzymce papieża Franciszka do Chile i Peru; „Uczeń przerósł mistrza”- o skoczku Kamilu Stochu, zwycięzcy wszystkich konkursów w 66 Turnieju Czterech Skoczni.
  5. Do sprzątania kościoła sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Nowak Agnieszka, Ptak Małgorzata, Walasiewicz Marzena, Tarnowska Renata i Merchut Anna.

 

INTENCJE MSZALNE – 15.I. – 21.I.2018 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Genowefa i Tadeusz Kiełbasa w 9 rocznicę  śmierci Genowefy.

2. + Franciszek Mucha w 10 rocznicę śmierci od dzieci.

3. + Józef  i Zofia Kocoł w 1 rocznicę śmierci Józefa.

 

WTOREK:

6.30

1. + Zygmunt i Bronisława Kiełbasa w rocznicę śmierci Bronisławy.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w rocznicę ślubu.

3. + Genowefa Nytko od Marii Sitko.

 

ŚRODA: - Wspomnienie św. Antoniego.

17.00

1. + Zofia Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Stanisława i Eugeniusz Zielińscy w 28 rocznicę śmierci Stanisławy.

3. + Zdzisław Filipowski od zarządu oraz koleżanek i kolegów syna Andrzeja z Firmy „Leier” z Woli Rzędzińskiej.

 

CZWARTEK:

6.30

1. + Zofia i Tadeusz Czarnik w 8 rocznicę śmierci Tadeusza.  

2. + Andrzej Kamykowski od szwagra Stanisława z rodziną.

3. + Maria Starzec od  Ryszarda Starzec z rodziną.

 

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

17.00

1. + Helena Ciochoń w rocznicę śmierci.

2. + Feliks Witczak w 2 rocznicę śmierci od żony.

3. + Maria i Anna Stelmach w rocznicę śmierci Marii od córki z rodziną.

 

SOBOTA:

17.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Barbary w dniu urodzin.

2. + Antoni Leszczyński od sąsiadów Mruk, Cygan i Prusak.

3. + Andrzej Kamykowski od córek.

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny Lucyny i Grzegorza.

2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki w 18 rocznicę urodzin.

 

9.00

1. + Augustyn Nytko z okazji Dnia Dziadka od wnuków.

2. + Stanisław Kaziród w 11 rocznicę śmierci.

 

11.00

- W intencji Konrada, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

 

16.00

- + Zdzisława Filipowski od Pauliny i Łukasza Sysło z dziećmi.



Joomla templates by a4joomla