1. Jutro – Msza Święta rano o godzinie 630, natomiast później rozpocznie się zorganizowany wspólnie ze Szkołą Podstawową  - Dzień Seniora. Porządek tego dnia będzie następujący:
    • 940 – Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich Seniorów,
    • 1000 – Msza Święta,
    • 1100 – spotkanie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.
      Gorąco zachęcamy wszystkie babcie i dziadków do modlitwy w świątyni, a potem na spotkanie przy wspólnym stole.
  2. We środę w naszej parafii będzie Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się on Mszą Świętą o godzinie 630, a następnie adoracja będzie prowadzona przez poszczególne róże różańcowe:
    • 700 – 800  -  prowadzą róże zelatorów: Marii Madej i Benedykta Żmudy.
    • 800 – 900   - prowadzi róża zelatorki Jadwigi Armatys.
    • 900 – 1000 - prowadzą róże zelatorów: Alojzy Witek i Teresy Łakoma.
    • 1000 – 1100 -  prowadzą róże zelatorów: Józefy Brożek i Grzegorza Marszałek.
    • 1100 – 1200 - prowadzą róże zelatorów: Stanisławy Kapustka i Józefa Kapustka
    • 1200 – 1300 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Szwalca i Anny Chłopek.
    • 1300 – 1400 - prowadzą róże zelatorów: Jerzego Lisa i Czesławy Kutrzuba.
    • 1400 – 1500 - prowadzą róże zelatorów: Mariana Madeja i Elżbiety Jeż.
    • 1500 –  Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja róż zelatorek Janiny Chrzanowskiej i Heleny Szczurek.
    • 1600 – 1700 - prowadzą róże zelatorów: Ryszarda Kuty i Teresy Kocoł.
    • 1700 – Msza Święta na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione: we wtorek,  czwartek i w sobotę o godzinie 630, natomiast  w  piątek  o godzinie 1700, a następnie Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Na stoliku koło figury św. Antoniego można nabyć rozprowadzane przez panie z parafialnego Caritas świece na Święto Matki Bożej Gromnicznej w cenie 10 zł i 7 zł.
  5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 40 – godzinne nabożeństwo przebłagalne (będzie trwało przez 3 niedzielę: 28.I., 4.II. i 11.II.) Po Mszach Świętych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i potem adoracja:
    • po Mszy Świętej o godzinie 700  – adorują matki,
    • po Mszy Świętej o godzinie 900   – młodzież,
    • po Mszy Świętej o godzinie 1100 – dzieci szkolne,
    • 1300 – 1400 – mieszkańcy Okręglika,
    • 1400 – 1500 – mieszkańcy Podlesia,
    • 1500 – 1600 – mieszkańcy z Partuł Żukowskich.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych  w kościele.
  7. W sobotę o godzinie 1700 – w remizie OSP spotkanie opłatkowe wszystkich ministrantów, lektorów i ich rodziców oraz scholii „Armia Matki Bożej” wraz opiekunkami.
  8. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in artykuły: „Znikające leki” – z Polski na Zachód są wywożone nielegalnie tony leków refundowanych, których zysk szacowany jest na 2 mln zł rocznie; „Święty zwycięża” – o zamordowanej rok temu w Boliwii wolontariuszce Helenie Kmieć, której grób stał się miejscem modlitwy wielu ludzi.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Wytrwał Krystyna, Ostręga Katarzyna, Gondek Renata, Nytko Barbara i Kuta Józefa.

INTENCJE MSZALNE – 22.I. – 28.I.2018 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Stanisław Zaucha w 30 dzień po śmierci od córki Krystyny.

2. + Genowefa Nytko od wnuczki Katarzyny z mężem.

3. + Stanisław Partyka od Janiny Taraszka i rodziny Świątek.

 

10.00

- W intencji wszystkich naszych seniorów.

 

WTOREK: 

6.30

1. + Antoni Leszczyński od brata Eugeniusza Taraszki.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Sitko.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Franciszka Salezego. Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu.

6.30

- + Genowefa Nytko od chrześnicy Krystyny z rodziną.

17.00

1. + Julia i Piotr Kozioł w 28 rocznicę śmierci Piotra, zmarli synowie: Stanisław i Antoni w 6 rocznicę śmierci Antoniego. 

2. + Helena i Andrzej Starzec w 18 rocznicę śmierci Heleny.

CZWARTEK: - Święto Nawrócenia św. Pawła.

6.30

1. + Kazimierz Kuta w 1 rocznicę śmierci od siostry Krystyny.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Wierzbickich

3. + Stanisław Partyka od sąsiadki.

 

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

17.00

1. + Benedykt Zaucha. 

2. + Helena, Jan, Leszek i Maria.

3. + Antoni Leszczyński od sąsiadów Mruk, Cygan i Prusak.

SOBOTA: 

6.30

1. + Zdzisław Filipowski od Józefy.

2. + Maria Starzec od Marii i Tadeusza Taraszka.

3. + Genowefa Nytko od Józefa Starzec z rodziną.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

1. + Stanisław Partyka od braci z róży Ryszarda Kuty.    

2. + Stanisław Zaucha z okazji Dnia Dziadka od Marcina z rodziną.

9.00

1. + Julia, Jan i Wojciech Nytko.

2. + Tadeusz Kuta, + Władysława i Antoni Leszczyńscy z okazji Dnia Babci i Dziadka od wnuków Mileny i Wiktora.

11.00

- + Józefa, Wojciech i Władysława Taraszka.

16.00

- + Maria i Stanisław Masło w rocznicę śmierci Marii.



Joomla templates by a4joomla