1. Dzisiaj o godzinie 1300 – pogrzeb śp. Tadeusza Taraszki.
  2. Dzisiaj także po południu o godzinie 1500 – Gorzkie Żale, a po nich ostatnia Msza Święta.
  3. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione;
    1. w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę o godzinie 630,
    2. we środę – o godzinie 1700 a po niej Nowenna do MBNP,
    3. w piątek – od godziny 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa (poprowadzą dzieci ze scholii „Armia Matki Bożej”), a po niej Msza Święta.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Składka na tacę będzie przeznaczona na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  5. Od dzisiaj panie z parafialnego oddziału Caritas rozprowadzają w cenie 5 zł baranki wielkanocne i paschaliki, które przyniesiemy na uroczystości Wielkiej Soboty. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, z którego dochód będzie naszą jałmużną wielkopostną na pomoc najuboższym.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać m.in. artykuły: „Weź udział w Mojej męce. Spowiednik Europy” – o św. Ojcu Pio, którego 50 rocznicę śmierci obchodzimy w tym roku; „Fenomen Oczkowskich” – opowieść o rodzinie dźwigającej ciężar choroby trójki swoich dzieci.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Nytko Anna, Duź Beata, Kiełbasa Grażyna, Kuta Jolanta, Kołodziej Marta i Jurek Monika.

INTENCJE MSZALNE – 19.II. – 25.II. 2018 r.

1. O szczęśliwy przebieg operacji dla pewnej osoby.

2. + Genowefa Nytko od emerytowanych nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej (poza parafią).

1. + Irena i Tadeusz Armatys w 5 rocznicę śmierci Ireny od synów z rodziną.

2. + Antoni Leszczyński od kolegów z pracy syna Piotra (poza parafią).

1. + Wiktoria i Kazimierz Kuta w 1 rocznicę śmierci od rodziny Łuszcz.

2. + Stanisław Partyka od pracowników firmy „Martar” (poza parafią).

CZWARTEK: - Święto Katedry św. Piotra, apostoła.

1. + Tadeusz Marszałek w 7 dzień po śmierci od rodziny.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Chrobaków z Woli Rzędzińskiej (poza parafią).

PIĄTEK:

1. + Tadeusz Taraszka w 7 dzień po śmierci od żony.

2. + Genowefa Nytko od Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły Podst. nr 1 w Woli Rzędzińskiej (poza parafią).

1. + Zygmunt Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Antoni Leszczyński od sąsiadów Hablów (poza parafią).

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

- + Anna i Stefan Nytko w 27 rocznicę śmierci Anny.

1. + Anna Stelmach w 13 rocznicę śmierci.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Amelii w 11 rocznicę urodzin od rodziców i rodzeństwa.

1. + Maria i Danuta Szostak w 15 rocznicę śmierci Danuty.

2. W intencji dziecka, które przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

- + Władysława i Antoni Leszczyńscy w 4 rocznicę śmierci Władysławy od syna Jarosława z rodziną.