1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione:
    1. w poniedziałek, wtoreki we czwartek  o godzinie 630.
    2. we środę - Msza Święta o godzinie 1700, a po niej Nowenna do MBNP.
    3. w I piątek miesiąca – Msza Święta zarówno rano o godzinie 630, natomiast po południu od godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna, o 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta.
    4. W I sobotę miesiąca – Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 800.
  2. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1600 – 1700, dla dorosłych w piątek także od godziny 1600 – 1700 oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. W I piątek miesiąca od godziny 800  - objazd chorych po domach.
  4. Do najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożona płytka CV pt. „Nowa Nadzieja – Zawierzenie. Gra idzie o człowieka, o Europę” ks. Józefa Tischnera czyta ks. abp Marek Jędraszewski. Możemy także przeczytać m.in. artykuły: „Tacy sami” – o Europie, która staje się wyspą ludzi zamkniętych w czterech ścianach; „Skok na Ząb” – jak mieszkańcy rodzinnej miejscowości Kamila Stocha przeżywali zdobycie przez niego złotego medalu olimpijskiego.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Giża Maria, Łukasik Monika, Białas Ewa, Łakoma Joanna, Płaczek Anna i Skicka Iwona.
  6. Starosta Tarnowski, Wójt Gminy Tarnów zapraszają na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” z udziałem Pani Premier Beaty Szydło, które odbędą się w najbliższą sobotę, 3 marca w hali widowiskowo – sportowej w Koszycach Wielkich. W programie Koncert Galowy „Muzycznie Szlakiem Niepodległości Polski” oraz poczęstunek dla wszystkich. Organizatorzy zapewniają bezpłatny transport. Szczegóły na stronie internetowej Gminy Tarnów”.

INTENCJE MSZALNE - 26.II. – 4.III. 2018 r.

1. + Genowefa Nytko od wnuka Michała z rodziną.

2. + Andrzej Kamykowski od siostry Danuty z rodziną.

1. + Stanisław Partyka od Haliny i Stanisława Łuszcz z rodziną.

2. + Janina Marszałek od rodziny Sitko.

1. + Stanisław Sitko w rocznicę śmierci.

2. + Teresa i Adolf Pinas od wnuczki Eweliny z rodziną.

1. + Genowefa Nytko od Cecylii i Antoniego Starzec z rodziną.

2. + Władysław Nytko od rodziny Okarmów.

I PIĄTEK miesiąca:

- + Andrzej Kamykowski od siostry Bożeny z mężem i rodziną.

1. + Stefania i Tadeusz Stach w 12 rocznicę śmierci Tadeusza.

2  + Helena i Józef  Potępa w rocznicę śmierci Heleny.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Kazimierz Wardzała z okazji imienin.

2. + Zofia i Kazimierz Bek w rocznicę śmierci Zofii i z okazji imienin Kazimierza.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

1. + Kazimierz i Stefania Marszałek w dniu imienin Kazimierza.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Kazimiery Szatko w dniu imienin.

- Z podziękowaniem za dar Chrystusowego kapłaństwa z prośbą o zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla ks. Kazimierza w dniu imienin.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Maksymiliana i Julii z okazji urodzin od rodziców.

- Z podziękowaniem za wszystkie uproszone łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej oraz św. Józefa dla Józefy z okazji 75 rocznicy urodzin.