1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę o godzinie 630.
  2. We środę – Msza Święta o godzinie 1700 – Msza Święta, a po niej Nowenna do MBNP.
  3. W piątek – od godziny 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta. Ponadto o godzinie 2000 będzie także nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich prowadzone przez młodzież naszej parafii. To nabożeństwo będzie połączone z obrzędem Komunii Świętej.
  4. W sobotę rozpocznie się Nowenna przed uroczystością św. Józefa.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowennę Jubileuszową przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości (ta nowenna będzie trwała przez 9 miesięcy każdego 11 dnia miesiąca, aż do 11 listopada).
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Walczący z szatanem” - o walce duchowej, zmaganiach z diabłem w życiu św. O. Pio; „Powrót do normalności” – o ustawie przywracającej prawo do niedzielnego i świątecznego wypoczynku tysiącom polskich rodzin; „Zachowali się jak trzeba” – komu potrzebne jest święto państwowe honorujące żołnierzy wyklętych?
  7. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł; w środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, także specjalna podstawka pod kubek.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Madej Joanna, Gębica Anna, Pinas Agnieszka, Nytko Wiesława, Gasiciel Elżbieta, i Prędota Bożena.
  9. Na ostatnim spotkaniu przedstawiciele Rady Parafialnej zadecydowali, że sprzątanie kościoła będzie przebiegać jak do tej pory, z małą różnicą, że będą wyczytywane wszystkie rodziny z danego numeru, natomiast opuszczone rodziny, które ukończyły 70 rok życia (kto nie chce sprzątać niech znajdzie sobie zastępcę). Także na najważniejsze uroczystości w ciągu roku kościelnego (Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie, odpust parafialny) do sprzątania i dekoracji kościoła będą wyznaczone poszczególne rejony. Do przygotowania kościoła na tegoroczne święta wielkanocne są proszeni mieszkańcy Partuł Żukowskich. W celach organizacyjnych spotkanie z nimi odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej.
  10. Wspólnie ze Szkołą Podstawową jest organizowany Rodzinny Konkurs na palmę wielkanocną. Dokładny regulamin tego konkursu jest wywieszony w gablotce parafialnej i na stronie internetowej szkoły. Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału.

 

INTENCJE MSZALNE – 5.III. – 11.III.2018 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Genowefa Nytko od Ewy i Kazimierza Starzec z rodziną.

2. + Andrzej Kamykowski od siostry Elżbiety z mężem.

 

WTOREK:

6.30

1. + Eugeniusz Szostak w 30 dzień po śmierci.

2. + Aleksander Smutek w 7 dzień po pogrzebie od żony.

 

ŚRODA:

17.00

1. Z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny.  

2. + Stanisława Starzec w 10 rocznicę śmierci.

 

CZWARTEK:

6.30

1  + Stanisław Partyka od rodziny Wawrzonów.

2. + Janina Marszałek od rodziny Wierzbickich.

 

PIĄTEK:

17.00

1. + Weronika Kuta w rocznicę śmierci.

2. + Genowefa Nytko od sąsiadów Madej i Brożek.

 

SOBOTA:

6.30

1. + Zbigniew Nytko w 3 rocznicę śmierci.

2. + Andrzej Kamykowski od córek.

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU: 

7.00

- + Władysława i Stanisław Filipowscy.

 

9.00

1. + Ludwika i Bronisław Wardzała w rocznicę śmierci.

2. + Stanisław Partyka od pracowników byłego Kółka Rolniczego.

 

11.00

- + Wawrzyniec Bandyk w 1 rocznicę śmierci od córki, syna i synowej oraz wnuka.

 

16.00

- + Ewa Nytko w 30 dzień po śmierci od rodziny.Joomla templates by a4joomla