1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w następującym porządku:
  1. w poniedziałek i we wtorek - rano o godzinie 630,
  2. we środę – o godzinie 1700, potem Nowenna do MBNP, a po niej spotkanie z uczniami klas VI i VII przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami,
  3. we czwartek – także o godzinie 1700, wcześniej z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1615 - koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii,
  4. w piątek – od godziny 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta. O godzinie 1900 - spotkanie z uczniami klas II i III Gimnazjum przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po spotkaniu - o godzinie 2000 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich prowadzone przez młodzież naszej parafii,
  5. w sobotę - od godziny 1615 różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, po różańcu – wykonanie przez dzieci ze scholii „Armia Matki Bożej” oraz młodzież pantomimy „Set me free”, a po niej Msza Święta.
  6. w przyszłą niedzielę o godzinie 1100 – Msza Święta dla dzieci.
 2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za 2 tygodnie, w Niedzielę Palmową (25.III.) i będą trwać do Wielkiej Środy (28.III.) Spowiedź święta jest przewidziana w poniedziałek 26.III. Dokładny program zostanie podany w przyszłą niedzielę.
 3. Po ustaleniu z ks. biskupem ordynariuszem Andrzejem Jeżem będziemy przeżywać wspaniałą uroczystość konsekracji naszego kościoła. Nastąpi to w niedzielę 1 lipca o godzinie 1100, dokładnie w 37 rocznicę powstania naszej parafii, kilka dni wcześniej od 32 rocznicy poświęcenia tej świątyni (13 lipca 1986 roku). Czeka nas ogrom przygotowania zarówno duchowego, jak i tego zewnętrznego, o którym będziemy informować na bieżąco.
 4. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Niedziela jest trendy” – ograniczając handel w niedzielę robimy krok w stronę dojrzałej cywilizacji; „Lista Schindlera. W koloratce” – o ponad tysiąc przypadkach polskich księży ratując Żydów w czasie II wojny światowej; „Długie trwanie marca” – o wydarzeniach sprzed 50 lat, których konsekwencje antysemickiej kampanii odczuwamy do dzisiaj.
 5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Pacher Mariola, Kocoł Renata, Pinas Angelika, Brożek Justyna, Toczek Krystyna i Stelmach Kinga.

 

INTENCJE MSZALNE – 12.III. – 18.III.2018 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Eugeniusz Szostak od Stanisława Partyki z rodziną.

2. + Rozalia Ciochoń od Zofii i Tadeusza Pęcak.

 

WTOREK:

6.30

1. + Manfred Nell w 1 rocznicę śmierci.

2. + Genowefa Nytko od rodziny Trelów z Woli Rzędzińskiej.

 

ŚRODA:

17.00

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny Łuszcz.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Chrobaków.

 

CZWARTEK:

17.00

1. + Władysław Nytko od syna Andrzeja z żoną.

2. + Genowefa Nytko od wnuków i prawnuków z Pogórskiej Woli.

 

PIĄTEK:

17.00

1. + Andrzej Kamykowski od rodziny Pytlów.

2. + Stanisław Partyka od Roberta Łakoma z rodziną.

 

SOBOTA:

17.00

1. + Józefa i Ludwik Gondek z okazji imienin Józefy.

2. + Tadeusz Marszałek w 30 dzień po śmierci od rodziny.

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

7.00

- + Franciszek Stelmach w 24 rocznicę śmierci.

 

9.00

1. + Józef  Łakoma, + Edward Madej z okazji imienin.

2. + Józefa i Józef Jeż, + Franciszek Mucha.

 

11.00

1. + Józefa i Józef Szatko z okazji imienin.

2. + Piotr Nytko w 7 rocznicę śmierci od całej rodziny.

 

16.00

- + Tadeusz Taraszka w 30 dzień po śmierci od szwagra Jacka z rodziną.Joomla templates by a4joomla